Nedovolte na Slovensku, aby Vaše děti byly otroky homosexualismu! Hlasujte 3x ANO pro rodinu

Zítra bude na Slovensku velký den. Slováci se vzepřeli homosexualistické propagandě a všelidové hnutí „Aliancia za rodinu“ dosáhla velkého úspěchu v tažení proti hrůznosti homosexualistické propagandy šířené Bruselem na příkaz Spojených států (SS). Homosexualistům jde především o agresivní pošlapání lidských práv dítěte, jelikož adopce dětí páry stejného pohlaví není nic jiného než zrůdné pošlapání dětských práv. Nikdo ani gay a lesba nemá právo požadovat své právo na úkor práva jiného.Homo-US-SAM

Dětské právo je právem na matku a otce, jedině svazek muže a ženy se dá nazývat rodinou, která vychovává děti. Redakční kolega ze Slovenska ve svém článku napsal: „Pokud by to tak mělo být, aby homouši měli děti, tak by je rodili řitními otvory. To že tomu tak není, tak není diskriminace, nýbrž důvodem je jejich deviace.“ A já s ním souhlasím.

Samotná teorie evoluce, ať jí věříme či nikoliv, potvrzuje, že homosexuální a lesbické osoby jsou slepou uličkou vývoje, jelikož jim není dáno reprodukční právo mezi sebou. Je sice pravdou, že ani narozením si dítě nevybírá svou matku a svého otce, ale je to vývoj přirozený. Adopce stejnopohlavními páry je jen deviantní pošlapání nejpřirozenějšího práva dítěte vyrůstat v rodině, která je tvořena ženou a mužem.

Proto děkuji všem Slovákům, kteří budou zítra hlasovat 3x ANO pro rodinu. My Češi takové štěstí nemáme, abychom mohli jasně ukázat propagandistům, že nesouhlasíme s jejich zrůdnostmi. Proto ukažte na Slovensku celé Evropě, že jste národem, který si ponechal tradiční a zdravé myšlení.