Kdyby hloupost nadnášela… Tak už byly VlastneckeNoviny.cz označeny za brutálně pravicové

Mám někdy pocit, že dnešní doma není pro rozumné, uvažující a pro osoby, které neplují jen tak po povrchu. Uvažoval jsem jak naložit s informací, že VN.cz jsou brutálně pravicové. Takové sdělení mi přišlo mailem. Od koho? To si raději ponechám pro sebe.

Radek Velička

Radek Velička


Že by v jednoduchosti ducha o tom rozhodl název? Ale co má vlastenectví společného s pravicovostí? Vlast by měla mít ráda, jak tradiční levice, tak tradiční pravice. Vlast není levicová a ani není pravicová, vlast je prostě vlast.

A o tom, že o brutálně pravicových Vlasteneckých novinách není možné ani mluvit, nebo na to pomyslet, svědčí jedno. Uvedu výčet autorů, které publikuje web VlasteneckeNoviny.cz. Pokud by jim někdo do očí řekl, že jsou to pravičáci, tak by se asi za břicho popadali a ne krátkou chvíli.

Co by na to řekla asi komunistická poslankyně Evropského parlamentuKateřina Konečná? Ta by asi koukala. Stejně jako Ivan David, Jaroslav Bašta,David Rath, což byli všechno ministři ČSSD, ale taky Jiří Paroubek, bývalý ministr ČSSD, předseda ČSSD a premiér za ČSSD.

Asi by se smáli takovému označení i publicista Břetislav Olšer a Václav Miko. Věřím, že smíchy by se neudržel i Stanislav Novotný, především o té brutalitě, ale i Tomio Okamura, který prohlásil, že komunismus je nejdemokratičtějším režimem.

Takže laskavý čtenář nechť posoudí sám, jak to s tou brutální pravicovostí je, či není. VlasteneckeNoviny.cz taky jsou pro vlastence a ne pro partaje.