Migrace

Migrace které probíhá v rámci posledních třech let, od roku 2013, masivně, nemá nic společného s imigrací, tak jak to slovo vymysleli ve Spojených státech. Část Evropy kolonizována Bruselskou říší nemá nedostatek obyvatel, to jsou jen lži a propaganda, jelikož tato část Evropy je nejhustěji zalidněna.

degenerované muslo

Proto se nejedná o imigranty, ale minimálně o migranty, tedy o migrující invazní druh, kdy jeho ideologie, či náboženství, jako oni tuto vražednou ideologii nazývají, tedy islám, je neslučitelná s hodnotami evropské populace. Proto se jedná o nebezpečný invazní druh. Medvídek mýval má být dle nařízení EU kastrován, nebo vyhuben a muslim je vítán. Proč?

Až čas ukáže pravou pravdu, proč evropská politická třída v rámci Bruselské říše se zrůdnou Angelou Merkel likviduje Evropu podporou muslimské invaze. Proti invazi muslimských vrahů a teroristů se protestovat nesmí, ale muslo může řvát na náměstích a vyhrožovat zabíjením “nevěřících.” Musla naše policie za naše peníze brání a nás bije. Peníze raději pro naše lidi a na ochranu našich…

Nazývejme proto věci pravými jmény.  K čemu to má vést nevíme? Nebo tušíme: K likvidaci bílé rasy v Evropě? Vytvořením druhu s nízkým IQ, kdy muslimové oplodní Evropu a přinesou zde ideologie satana a zmaru?

Je to válka, je to invaze. Valí se na nás hordy prašivých psů, kteří nás chtějí dobýt a okupovat. Kdy jejich víra jim káže nás zabíjet. Islám jim zakazuje přizpůsobit se nám. Jejich řešení je jasné – Změnit Evropu na muslimskou. A s tím může souhlasit jen duševně nemajetný, nebo rovnou imbecilní jedinec.

Názory třízené dle oblastí, čtěte dále: