Když rasistická police chrání rasistické viníky situace. Buď Vás zmlátí tlupa cikánů, nebo policie. Vyberte si

Nebuďme obecní, ono vše co se děje v Českých Budějovicích, včera i před týdnem, je ovlivněno incidentem, kdy rasističtí cikáni napadli v přesile majoritní obyvatele. To že demonstrace eskalují je zapříčiněno dvěma faktory. Rasistickým přístupem policie a stav společnosti, kdy rasistické útoky cikánských násilníků přibývají a médii jsou bagatelizovány. Naopak demonstrace proti cikánskému násilí jsou označovány jako radikální s projevy rasismu a masově se na nich úchylní novináři ukájejí.

Cikánky České Budějovice

Včera kdokoliv byl na českobudějovickém náměstí, byl lustrován Policií České republiky. Každé auto, které přijíždělo do Českých Budějovic, bylo kontrolováno. Celé město zažilo policejní manévry jako ve válečné zóně, společnost byla omezována na svých občanských svobodách. Proti demonstrantům byli nasazeni těžkooděnci z různých krajů republiky, slzný plyn a vodní děla. Policejní násilí a brutalita v akci, policie použila násilí na demonstranty.

Viníci situace také demonstrovali. Stáli před svými domy na sídlišti Máj a police je chránila. Nasazen byl antikonfliktní tým, aby jim rozmlouval případné napadání kohokoliv. Viníci se chechtali. Tím jasně dostávají od policie a médii signál, že když budou vraždit, loupit a v tlupách napadat většinovou společnost, tak se jim nic nestane a když potencionální oběti, to jsme všichni, a oběti budou proti jejich chování demonstrovat, tak je zmlátí zase policie.

Zatím jsou nepokoje vždy na jednom místě, ale co bude následovat, když se nepokoje rozšíří do celé republiky? Nasadí na nás police jednotky, které budou střílet do davu, nebo vláda povolá armádu?

Je zvrácené, aby viníci situace byli chráněni, jen aby lživě nenapadali a neobviňovali s rasismu, když sami jsou extrémní rasisté. Proto se nedivme tomu, že cikánští extremističtí rasisté mají na Facebooku skupinu „Černá síla.“ Být to naopak byli by organizátoři ihned ve vazbě. Oni mají Romeu a jiné rasistické organizace, které podněcují k rasové nesnášenlivosti, a vesele se nám smějí do obličejů na svobodě. Chráníme si lidi, kteří nám ubližují a parazitují na našem finančním systému, to umí jen společnost, která spěje k zániku.