39. týden dal: V Novorusku byly objeveny masové hroby. Zeman proti všem. Už i Indie předhání USA v kosmickém programu

Čas plyne jako voda. Podzim příchozí způsobil, že dny se krátí a noci prodlužují, to ovšem neznamená, že se kolem nás nic neděje. Zajímavé události, které se minulý týden udály, zhodnotíme tradičně se zakladatelem vydavatelství a šéfredaktorem mediální skupiny serverů bez politické korektnosti! Radek Velička svým kritickým pohledem zodpoví otázky k tomu, co se v 39. týdnu událo.
39-týden-dal


Radek Velička pro www.svobodny-vysilac.cz

Zprávy mu běží pod rukama, jelikož zmíněná skupina serverů vydává Internetové noviny Stalo-se.cz a Zpravodajství Ze-světa.cz. Dnes poprvé byl obsah našeho pořadu “týden dal“ ovlivněn přímo Vámi posluchači, jelikož jste se na Facebookových stránkách mohli vyjádřit, co byste rádi v dnešním pořadu slyšeli k událostem tohoto týdne. Zapojte se do přípravy našeho pořadu a pište vždy o událostech, které se dějí na e-mail vydavatele info@alfalibera.cz.

V Novorusku na územích, které kontrolovaly nacistické Národní gardy a různé polovojenské soukromé skupiny vyslané kyjevským zločineckým režimem, domobranci Doněcké lidové republiky objevili masové hroby. V těch byly těla především civilistů. V hrobech byla i zneuctěná a zohavená nahá těla znásilněných žen, které měly svázány ruce za zády s prostřelenými zátylky. Některým mrtvým chyběly dokonce vnitřní orgány, či měli vydloubané oči a uřezané uši.

Miloš Zeman odjel na Kypr na konferenci, kde odsoudil protiruské sankce, ale i použití sankcí obecně, jelikož brání dialogu. Dále konflikt na Ukrajině označil za občanskou válku a Islámský stát je podle něj rakovinou, který ohrožuje civilizaci. Svými prohlášeními zůstal snad jako jediný z evropských politiků v ústavní funkci. Parádně tak nadzvedl havloidní jelita z pražské kavárny, které se zadnicemi zaraženými v sedačkách pohodlných obýváků posílají nejraději jiné na smrt, nebo v rámci svých perversních myšlenek, vraždit nevinné.

A nakonec se podíváme na to, jak už i indický kosmický program předhání kosmický program USA. Indie vyslala k Marsu sondu a ta na první pokus funguje. Stala se tak umělým satelitem Rudé planety. Cenově byla tato akce skoro desetkrát levnější, nežli stál stejný počin NASA. USA se vlastně svým kosmickým programem vrátily skoro do sedmdesátých let minulého století. Bez Ruské pomoci nejsou USA schopny dopravit své kosmonauty na orbitální stanici ISS. Tento týden proto smíšenou Rusko-Americkou posádku dopravila k ISS ruská kosmická loď Sojuz.

Internetové noviny Stalo-se.cz přinesly informaci, že v zajateckém táboře ukrajinské armády u Doněcku našli těla brutálně zavražděných žen. Je to vůbec možné, že se takové ohavnosti mohou dít v Evropě v 21. století, pane Veličko?

Paní redaktorko, ono nejen že je to možné, ale takové zrůdnosti se opravdu dějí a nejen na Blízkém východě, kde to je běžná praktika Islámského státu, ovšem je to i běžná praktika nacistických zrůd, které vyslal zločinecký režim kyjevského řezníka Porošenka do Novoruska páchat genocidu a etnické čistky na rusky mluvících. Čím se obyvatelé Novoruska provinili? Jen tím, že nesouhlasili s nacistickou vládou v Kyjevě, která jim zakázala používat jejich rodný jazyk.

Nacisté v Kyjevě se navíc k moci dostali zločineckým a protiústavním pučem za podpory USA, EU a NATO. Na Donbase většina obyvatel odjakživa mluvila Rusky a za Rusy se pokládají. Oni tam nechtěli být v rámci umělého státu, který ustanovil zločinecký komunistický režim, s dnešními nacisty, proto si uspořádali referendum a vyhlásili nezávislost na Ukrajině.

Co vůbec domobranci v Novorusku objevili a dají se tyto informace nějak ověřit, že jsou pravdivé? Nemusí to být jen válečná propaganda domobrany, která má ukrajinský režim pošpinit?

Začnu od propagandy. V každé válce je první obětí pravda. Ovšem musíte uvážit, která strana více lže. Podle objektivních informací lže více Kyjev. Podle Kyjeva v Novorusku operovala přímo Armáda Ruské federace. Lež se nepotvrdila, ač pomáhal přímo Pentagon falšováním satelitních snímků. Tuto lež Kyjev postavil na jednom. Jak poznáte domorodého obyvatele Donbasu, který od narození mluví rusky od Rusa? Nijak.

Dále dokonce ukrajinský blázen na postu ministra obrany Heletej obvinil Rusko, že na Ukrajině použili jadernou bombu. To vypovídá o všem, kdo je lhářem. Ukrajinský nacistický režim lže jako poslední dlaždič. A idioti na západě tomu ještě tleskají.

A k tomu, co našli domobranci. Byly to hrůzné objevy a byly potvrzeny mezinárodními pozorovateli OBSE, proto o propagandě a špinění Kyjeva nemůže být ani řeč.

Budu citovat z článku odpovědného redaktora Internetových novin Stalo-se.cz: „Po vyhnání nacistických agresorů z okolí Doněcka se dostávají na světlo světa hrůzné zvěrstva, které byly páchány na civilních obyvatelích ukrajinskými nacisty. Areál dolu Kommunarskaja, asi 50 kilometru od Doněcka, sloužil pro kyjevské zločinecké síly jako zajatecký tábor pro civilní obyvatele. Dalo by se jej označit za koncentrák, ale i vyhlazovací tábor, jelikož se v něm našly těla brutálně zavražděných žen. Po celou dobu jsme Vám přinášeli informace o vraždách civilistů na územích Novoruska, které kontrolovala ukrajinská nacistická Národní garda. Oběti byly vesměs stříleny do zátylku.“

Tak takové hrůznosti byly po činnosti ukrajinských nacistů objeveny. Je nutno dodat, že tyto zrůdy otevřeně podporují havloidní devianti typu Schwarzenberga, Štětiny, Kocába a Bursíka. Ti dokonce na podporu takových nelidských zvěrstev uspořádali na Staroměstském náměstí ukrajinský Majdan, kde policie tvrdě zasahuje proti oponentům nacistických kreatur a propagaci nacismu ze strany Ukrajinců přehlíží. Svoboda a pluralita názorů podle Evropské unie je jen policejní totalitní stát.

Co konkrétně tedy domobranci v areálu šachty u Doněcku objevili? Odpověděl jste mi citátem článku, ale nebyl jste příliš konkrétní.

Budu konkrétní, ale upozorňuji, že je to nechutné. Při úklidu trosek zmíněného dolu byl učiněn neskutečně otřesný nález. Ve dvou plytkých hromadných hrobech byly pod mokrou hlínou nalezeny těla několika žen, které byly v civilních oděvech, v sukních, ale i některé nahé. Ruce měly svázány za zády a měly prostřelený zátylek. Mrtvolný pach se nesl místem, jako i nasládlý pach hnijícího lidského masa.

Těžební jáma dolu je zatopena vodou, proto nikdo neví, co se nachází ve štolách dolu. Horníci, kteří místo znají, se obávají, že právě štoly mohou obsahovat velké množství těl. Podle nich je šachta zatopena úmyslně, jelikož tam nikdy nebyl takový velký prosak vody.

Tyto informace potvrdila i zpráva pozorovatelů OBSE, která uvádí: „Pozorovatelé navštívili místo tragédie, kde objevili tři masové hroby. Dva z nich se nacházely v rámci uhelného dolu u vesnice Nižňaja Krynka a třetí pak ve vesnici samotné.“ OBSE potvrdila, že masových hrobů bylo objeveno několik. Podle domobranců kolem deseti.

Prezident Miloš Zeman kritizoval sankce vůči Rusku a dále řekl, že na Ukrajině probíhá občanská válka. Tímto svým prohlášením nadzvedl řadu českých politiků a někteří komentátoři to dokonce označili tak, že český prezident ohrožuje národní bezpečnost. Pane Veličko, jsou na místě taková tvrdá slova?

Nevím, jaká tvrdá slova myslíte, pokud se jedná o tvrdá slova havloidních politiků a komentátorů, tak ty na místě nejsou, ale jsou vždy v obdobných situacích časté. K Zemanovi: Nezaznamenal jsem žádná jeho ostrá slova, jen řekl, to co vidí, co se děje a co většina příčetných obyvatel České republiky a Evropské unie ví, že se na Ukrajině děje.

Miloš Zeman je ve svých prohlášeních a tvrzeních nezvykle konzistentní, co se evropské politiky týče. Sankce, včetně těch proti Rusku, překáží dialogu civilizací. Prohlásil to český prezident Miloš Zeman. Podle jeho slov jsou sankce zbytečné, a také mají opačný efekt. Zeman uvedl, že se dnes velmi hovoří o problémech Ukrajiny, kde začala občanská válka. Po tomto čeští havloidé spustili ihned troubení na poplach a začali svorně do médií zvracet, že je Zeman ohrožení naší národní bezpečnosti.

„Někteří srovnávají tento problém s chřipkou. Avšak jsou ještě horší nemoci, jako třeba rakovina. A to je mezinárodní terorismus,“ prohlásil český prezident. Zeman vyzval mezinárodní společenství k boji s terorismem, obzvlášť s Islámským státem. Miloš Zeman je snad jediným politikem v rámci Evropské unie, který je v ústavní funkci, který otevřeně říká, co si o Ukrajinském konfliktu myslí a především, co vidí, že se na Ukrajině a v Novorusku děje. To se ovšem vláčným štváčům jako je Schwarzenberg a jeho dementní partičce havloidních prasátek nelíbí.

Souhlasíte tedy se vším, co Miloš Zeman prohlásil a co tvrdí? Nemají například jeho kritici v něčem pravdu, že může svými ostrými prohlášeními, tu k islamistům, nebo vyjadřováním podpory Rusku, opravdu ohrožovat naší národní bezpečnost?

Ale vůbec ne, tak jako nesouhlasím skoro s ničím, co Zeman, kdy řekl. Ovšem ohledně Ukrajiny má pravdu. Naší národní bezpečnost spíše ohrožují společné aktivity s USA v rámci NATO, které se změnilo ve spolek nájezdných válečníků, drancujících svět. Ale to jsme probírali již minulý týden, když jsem komentoval bezprecedentní bombardování svrchovaného státu a člena OSN letectvem USA. Prostě USA jasně na příkladu Syrské arabské republiky potvrdily, že jsou hlavním globálním teroristou. USA porušují mezinárodní právo a páchají válečné zločiny, nebo je svalují. To dokládá, že ukrajinský režim má na svědomí masové hroby a USA a EU to podporují nebo mlčí. Porošenko by za toto měl být hnán před mezinárodní tribunál, ovšem nebude, jelikož plní jen rozkazy odporného dementa z Bílého domu Baracka Husseina Obamy. Kde jsou například čeští protifašističtí bojovníci, proč mlčí: Také jsou zalezení v smrduté zadnici devianta Obamy? Jediný Zeman se z českých a evropských ústavních činitelů postavil na stranu pravdy.

Kritici slov prezidenta Zemana nemohou mít z jednoho základního důvodu pravdu a to proto, že jsou ve svém smyslu programoví lháři. To už začalo u samotného Havla, který byl pro náš národ stejnou katastrofou jako Gottwald. Ono spojitostí mezi Gottwaldem a Havlem je více, oba byli alkoholici a jeden byl prvním komunistickým československým prezidentem a druhý, tedy Havel, byl posledním komunistickým prezidentem Československa. Jeden nás natáhl do bolševických sraček a druhý do nynějších sraček.

Navíc důkaz o tom, že havloidé nešíří pravdu a lásku, ale šíří lži, nenávist, smrt a hrůznosti je možno spatřovat v tom, že největší názoroví oponenti devadesátých let, tedy Václav Klaus a Miloš Zeman nacházejí v odmítání havloidních zvratků překvapivou shodu. Nikdo nemůže tyto dva české státníky obviňovat z kooperace svých prohlášení, jelikož to není tak dávno, co kolovala historka z jejich jednání, že po celém dni se dohodli na jednom a to na datu, kdy se jednání konalo. A to zlo a nenávist šířená havloidy je zřetelně viditelná v Novorusku a na Ukrajině, či v Pobaltí.

Nakonec se, pane Veličko, povzneseme přímo do kosmických výšin. Jako jedni z mála se zajímáte a informujete i o kosmických programech Číny, Indie, Ruska, Evropské unie a USA. Přinesli jste informaci, že Indie poprvé vypustila družici na oběžnou dráhu kolem Marsu. A to hned na první pokus, což se nepodařilo všem ihned. Dokonce jste přinesli informaci, že Indie může být se svým kosmickým programem daleko na vyspělejší úrovni, nežli USA. Podle čeho tak soudíte?

Překvapivě podle ekonomických údajů, jelikož věda a ekonomika jsou úzce spjaty. Nemůžete dobře a úspěšně vědecky bádat, pokud na to nemáte dostatek finančních prostředků a u zkoumání vesmíru to platí dvojnásob.

Nízkonákladová indická mise na Mars, která stála pouhých 74 milionů amerických dolarů, pozvedla kosmický program této země, který se uskutečňuje už 50 let, na novou úroveň. Teď stojí Indie v jedné řadě se zeměmi EU, Ruskem, Čínou a někde vzadu jsou snad i USA, které jsou v rámci kosmických programů na úbytě a velice pozadu oproti zbylému světu.

Indický kosmický přístroj následoval k Marsu americkou družici Maven, která stála NASA 671 milionů amerických dolarů. Toto jen dokládá, jak jsou programy NASA zastaralé a neprofitabilní, jelikož v rámci stejných finančních objemů by Indie mohla vyslat družit k Marsu skoro devět.

To znamená, že Indie si může dovolit další a další kosmické projekty. A USA dnes nemohou k mezinárodní orbitální stanici ani vyslat své kosmonauty. USA musejí škemrat v Rusku, aby američtí kosmonauti byli k ISS dopraveni. Tak se taky stalo tento týden, kdy společnou Rusko-Americkou posádku k ISS dopravila ruská kosmická loď Sojuz, sankce, ne sankce.

Přepis pořadu s Radkem Veličkou pro Svobodný vysílač CS

Premiéra ve vysílání Svobodného vysílače dne 27. 9. 2014 v 21:27