Bruselská paranoidní propaganda plná lží: Protiunijní strany financuje Kreml

Některé zprávy přicházející s tábora eurohujerů a propagátorů tzv. „evropských hodnot,“ což je netolerance a agresivní protěžování různých menšin nad většinou, socialistická regulace všeho, likvidace tradiční společnosti a rodiny, tak jako protěžování deviantů, islamistů a různých jiných šmejdů, zní někdy jako zprávy Rádia Jerevan. Britský konzervativní (?!?) komentátor Con Coughlin je podle serveru ParlametniListy.cz přesvědčen, že protiunijní síly jsou financovány přímo z Kremlu a vše podle něj řídí neexistující KGB.

Con Coughlin | Oduševnělý výraz britského idiota a lháře

Con Coughlin | Oduševnělý výraz britského idiota a lháře

Je absurdní, že konzervativní komentátor zvedá modrý hadr posetý hvězdami. Britská fobie z Ruska je tak silná, že se raději přidají na stranu nacisticko-bolševického režimu z Bruselu, který vytvořil z Unie žalář Evropských národů.

Bruselští idioti: Za vším je Putin

Coughlin ve svém článku uvádí: “To, s jakou neskrývanou radostí přijal Kreml vítězství radikální levicové Syrizy v řeckých parlamentních volbách, by mělo evropské politiky vážně znepokojovat.“ Takto byl citován serverem ParlametniListy.cz s tím, že Kremlu, Putinovi a „KGB“ (ta dávno již neexistuje pozn. autora) vyhovují k destabilizaci EU jakékoliv „extremistické“ strany, které mají za úkol rozvracet unii a její integrační proces.

Připomínají Vám tyto slova něco? Ano, britský konzervativní komentátor používá obraty bolševických budovatelů jako v rámci Nejvyššího sovětu.

Ovšem tento britský šašek a vlastně i idiot jde ještě dál. Proč idiot? Jelikož tvrzení, že protiunijní strany jsou navíc i financovány z Ruska je tvrzení naprosto idiotské: „Existují průkazné důkazy o napojení bývalých důstojníků KGB na některé pravicové strany ostře kritizující EU. Zajišťovali pro tyto strany financování, včetně poskytování úvěrů v řádu mnoha milionů liber např. pro Národní frontu Marine Le Pen,” propagandisticky lže Coughlin.

Když zatajíme celou pravdu, tak pak můžeme krásně lhát

V čem je možno spatřit lež propagandy? Ono půl pravdy se zatajením důvodů je taky lež. Francouzská národní fronta pod vedením Marine Le Pen skutečně získala úvěr od První českoruské banky, která ač dle názvu to není plně zřejmé je čistě v ruském vlastnictví.

Ovšem důvodem úvěru z Ruska byl fakt, že francouzská strana byla odmítnuta bankami z Evropské unie a dokonce i bankami ze Spojených států (SS). Co jiného jim zbylo, nežli si půjčit peníze od banky, která byla ochotna úvěr poskytnout? A je jedno, kde ta banka sídlí a čí peníze to jsou. Vždyť peníze přeci nepáchnou, ne?

Ano, tak daleko zločinecký režim v EU dospěl. Své oponenty nejenže zesměšňuje, či lehce kriminalizuje, ale navíc i jim zabraňuje vůbec jakoukoliv činnost, když jim odepírá standardní financování politických stran, což je dnes úvěr.

To je totalita, tak jak jsme ji poznali pod bolševickou taktovkou. Pokud se nedáte a diskriminační kruh překročíte, tak Vás hned očerní jako agenty Kremlu. Ač je vše transparentní a křišťálově čisté.

Méně je více, soudruzi

Bruselští soudruzi nechápou, proč se evropským národům integrace nelíbí, když to s lidmi myslí tak dobře. Proto mají ve svých dutých hlavách utkvělou představu, že za vše může Putin.

Jenže páni soudruzi z Bruselu, ono nejlépe se všem žije, když si mohou dělat, co chtějí, aniž by tím druhé omezovali. Ono někdy méně je více. K tomu bych dodal: „On měl se svým otcem skvělý vztah. Otec se o něj vůbec nestaral.“