Neumí provozovat rádio a pouštějí se do televize?

Každý dělá chyby, ale jen blbec u nich zůstává. Hezké pořekadlo, ale ještě dodávám, že idioti své chyby rádi i navíc prohlubují. Proto jsem s úžasem a otevřenými ústy hltal informaci, že lidé kolem Svobodného vysílače CS chystají projekt streamové televize. Český svobodný vysílač s tím slovenským má společný snad jen název, jinak úroveň vysílání a objektivita se nedají srovnávat. Když jsem se na ty stránky podíval, tak jsem se ještě více zděsil.

zdroj: http://cntv.ubunturadio.cz/

zdroj: http://cntv.ubunturadio.cz/

Je mi líto, že pravděpodobně Pavel Hlávka k tomu přemluvil asi i pana Petra Richarda Orteka, který se svým Rádiem UBUNTU je snad jediným, kdo provozuje internetové vysílání zpravodajského typu na úrovni hodné profesionála. Ovšem jeden profesionál nemůže zajistit opravdu projekt na úrovni, bohužel, až bych to panu Ortekovi přál. Proto bych rád řekl: „Ševče, drž se svého kopyta.“ Taky jsem se po krátké rozhlasové anabázi vrátil ke svému.

A to do detailu nebudu popisovat způsob jednání, kterým Pavel Hlávka oslovil mého známého, který se výrobou audivizuálu živí. Podle mého důvěryhodného zdroje měl údajně tvrdit, že mu na divácích nezáleží, ovšem stránka je olepena žádosti o finanční příspěvky. Tak to ani komentovat nebudu, k tomu si udělejte názor sami.