Dne 11. září 1683 započalo velké vyhánění mu-slimácké svoloče od Vídně

Dnes je to přesně 333 let, co začala ofenzíva proti mu-slimáckým vetřelcům, kteří obléhali pod velením prašivého psa Mustafy Vídeň. Je nutné si toto výročí připomínat, jelikož je to odkaz našich předků, kteří již jednou část Evropy od invaze vetřelců ubránili.

Jan III. Sobieski

Jan III. Sobieski

Král Jan III. Sobieski hnal od Vídně mu-slimácké vetřelce jako prašivé psy až na Balkán, kde pak v zimě byl vůdce invazistů Mustafa popraven na příkaz osmanského vůdce, jelikož měl zradit invazní myšlenku na dobytí Evropy.

Za 333 let se islám nezměnil. Stále je jejich cílem dobytí a podmanění Evropy, proto dnešní invaze mu-slimáků je jen dalším pokusem o podmanění si Evropy a o zotročení Evropanů. Kdo tvrdí cokoliv jiného, je pomatenec, lhář nebo zločinec.

Kdo se z historie nepoučil, je přinucen si historii prožít opakovaně. A Evropané se nepoučili, proto pro naše pokolení může mít dnešní invaze dalekosáhlejší následky, než v 17. století. Dnes jsou vetřelci rozprostřeni po celé Evropě, kdy jen čekají na povel – Převzetí vlády nad našim kontinentem, kde jsou cizorodým elementem. Islám nese smrt, islám je rakovinou, která zžírá Evropu a evropskou civilizaci.