Jejich ČT za naše peníze tvoří zprávu dne: Cikánský král Jan Lipa jde do nebe

Zhovadilost České televize, tedy JEJICH televize za NAŠE peníze, nezná mezí, dnes se budou všichni redaktoři, redaktorky a různí ochylové, co jsou pravidelně do ČT pozývání, natřásat v mediální prostoru nad pohřbem Jana Lipy. Pokud to myslí upřímně, tak asi slaví, nebo já nevím proč to tak zveličují a ukazují stále na obrazovkách. Mínus jedny sociální přídavky v přímém přenosu.

Kamery ČT umístěny na každém rohu, kde projde smuteční průvod vřískavých cikánek, bude zabírat tuto hysterii, která přítomností kamer bude ještě více umocněna. Reportéři budou informovat, že průvod jde, zastavil se a vešel do kostela, pohřeb probíhá. Jenže o pravém Janu Lipovi, co byl zač, informovat nebudou.

Je to ten stejný Lipa, který odmítal docházet na úřad žádat o sociální dávky, a se sám v penězích topil. Úřednice musely chodit za ním do jeho vilky v Ostravě Zábřehu. Bydlel ve vilce a potřeboval dávky, proč mu neporadili, ať tu vilku prodá a žije z peněz z prodeje, tak jak to radí celkem běžně. Ale pozor takto se nesmí radit přizpůsobivé indiánské menšině, já zapomněl.

Jednou jej přinutili, aby na úřad došel. Jak to skončilo? Fyzickým napadením úřednice. Proto se vše řešilo, tak že na náklady úřadu, posílali za Lipou taxikáře jako kurýra, který dokumenty Lipovi dovezl, ten tam udělal tři křížky a pak je taxík vezl zpět na úřad.

Takže takový VIP si určitě zaslouží okázalý pohřeb v přímém přenosu. Vždyť je to naše sociální politika, si je takto pěstovat, aby nám poroučeli, kolik jim máme na život bez práce, plný zlodějen, podvodů a zločinů, z našeho dávat.