Přivandrovalec u nás vybírá daně a „krade“ z veřejného

Česká republika je zajímavá země, kde její obyvatelstvo je etnickou křižovatkou skoro celé Evropy, proto se není čemu divit, že ve vládě sedí přivandrovalci a vetřelci typu DienStBiera (Američan), Schwarzenberg (Rakušan) a Slovák Babiš, který svým projevem „zvukomalebným“ spíše Husáka než Bureše připomíná.

no ty koky - Babiš

no ty koky – Babiš

Zmíněné tři exoty, ač ve třech různých politických stranách, mohou volit jen jim podobní idioti. A proto se není čemu divit, že dnešní oficiální mocní se snaží naší zemi zplundrovat ještě více, než dnes je, a to importem dalších a jiných vetřelců a přivandrovalců – tentokráte mu-slimáckých.

Jako by nám nestačilo, že výpalné z hlavy – daně, vybírá přivandrovalec ze Slovenska, kterého Slováci vidlemi jako škodnou hnali. Tady mu debilové cestu do křesla ministra financí vydláždili, aby pro Agrofert z veřejného si mohl „nakrást“, pardon – dotace načerpat.

Nenadávejte na vládu, nadávejte si sobě, ti co jste je volili. Vy jste se na té vlastizrádné politice, kterou prosazuje agrolevice vošousta Sobotky a hajzlíka Babiše, podíleli mírou větší než malou. Stejně tak jako voliči klerofašistů a fašistů (KDU-ČSL a TOP 09); mezi němi je rozdíl jako mezi vejcem bílým a bílým; nebo toho Odpadkového koše Debilních Straníků (ODS).