Komunistická a dementní je česká společnost z velké většiny

Ostré tvrzení, ale velmi pravdivé. Příklad dementní a komunistické společnosti si můžeme ukázat na nynějším 60. výročí, kdy se odbojová skupina bří. Mašínů prostřílela východním Německem až do Západního Berlína. Žádné oslavy, jen sprostá tvrzení na adresu hrdinů. Stále opakování lží, jak samotnými komunisty, kteří nemají morální právo se ke komunistické době vyjadřovat, jelikož v té době páchali zločiny proti lidskosti.

Tehdejší protikomunistická západní společnost odvážlivcům tleskala, naopak jejich podporovatelé, chycení členové skupiny, podporovatelé byli souzeni vězněni a popravování komunistickými vrahy v Československu. Následná komunistická propaganda vymyla mozky duševně zdravým jedincům a dodnes komunisté o této odbojové skupině šíří nemorální a nehorázné lži a více jak dvě třetiny lidí jim to baští.

Co je to za dementy, kteří věří komunistům, že vše bylo jinak? Oběti doby byli odbojáři, nikoliv zneškodnění kolaboranti s komunistickým režimem. Ve válce je dovoleno zabíjet a válku vyhlásili komunisti buržoazii, sedlákům, majetným lidem a lidem s jiným názorem, nežli byl komunistický. Komunisté vraždili, kradli a zotročovali lidi v koncentračních táborech, nutili je k otrocké práci. Jen totální dementní idiot může o této době tvrdit, že to byla doba neválečná. Třídní boj byl otevřenou občanskou válkou mezi společenskými třídami, kdy ta nejprimitivnější, komunistická vraždila své oponenty a pěkně veřejně v procesech.

Všichni členové a podporovatelé odbojové skupiny bří. Mašínů zaslouží uznání, jejich oběti byly jen komunističtí a ozbrojení hrdlořezové, kteří byli připraveni jakéhokoliv odpůrce komunismu zabíjet, proto si svou smrt jako zrůdy zasloužili a způsob smrti je vedlejší. Jen totálně nemorální idioti a komunisté mohou tvrdit opak. Proto patří odbojové skupině bří Mašínů uznání a zvolání, že byli nejstatečnějšími odpůrci komunismu. Nebáli se a to se v Česku, které je plné připosraných sráčů neodpouští!