Český mediální magnát se vynořil z řepkového pole a započne budovat velké Babiščino údolí

Andrej Babiš a zase Andrej Babiška. Člověk s absolutně nejasnou minulostí, miliardář z dotací, tam i onde, prznitel české krajiny – řepková pole, si koupil velmi nebezpečnou hračku – Mediální skupinu MAFRA. České republice klidně můžeme říkat Babiščino údolí.

Nestačí mu, že nás trávil svými potravinami. Ty spíše připomínají produkt trávicího traktu a to je ještě nikdo nejedl. Nyní bude opanovat a otravovat nás i z mediálního prostoru. Jeho aktivistický týdeník 5+2 mu prostě na opanování a zotročení České republiky nestačil, ani podpora internetové žumpy Česká pozice mu nestačila, tak bude mít navíc Denníky Metro, Mladou frontu Dnes a Lidové noviny, se servery iDNES a Lidovky.

U těch Lidových novin mne napadá, že se musí Karel Čapek v hrobě obracet, proto takovým jako je Babiš ve své době brojil. Jakou karikaturu by asi Karlův bratr Josef na Babiše nakreslil? Jak Babišova velká, černá, okovaná a od hnoje bota Čechy drtí?

Babiščino údolí jsem si vypůjčil od Ladislava Jakla, který takto nazval Babišem podporovaný server Česká pozice.cz, který jasně ukazuje, jakým směrem se Babišovo mediální impérium vydá. Na cestu dlážděnou pomluvami, smyšlenostmi a účelovým lhaním, tak aby opanoval navíc i moc politickou se svým populisticko-fašistickým hnutím ANO 2011.

Andreji pozor, žádné stromy nerostou do nebe. Každý musí jednou spadnout z hrušky dolů. Snažíte se hrát na českého Berluskoniho? Tak pozor, tento pán se na dlouhý čas uklidí do chládku cely vězeňské. Opravdu chcete jít v jeho stopách?