Dyk more Cikánský lev; propagandistická sračka oceněná v přímém přenosu žumpy z které dne vytékají jen fekálie

Dnes už nejsou filmy o umění, dokonce ani o zábavě, či komerci, ale jsou zase a opět nástrojem propagandy. Dnes propagují homosexualisty, cikány, multikulturalismus a jiné ismy, které mají likvidovat tradiční společnost. Co na tom, že tzv. nejlepší film nikdo neviděl? A o jakém je řeč? Tak Českého lva, už i ta cena nepřipomíná lva, byla to nějaký jehlan či co, vyhrál film Cesta ven, takový příběh o cikánech, který se zrodil jen v hlavě scénáristy a režiséra Petra Václava, o tom jak pracovitý cikán nemá šanci. Ale pozor nebyla to satirická komedie, ale prý sociální drama.

Petr Václav ví jak se dělá propaganda v roli slouhy | Foto: ceskatelevize.cz

Petr Václav ví jak se dělá propaganda v roli slouhy | Foto: ceskatelevize.cz

Film dostal ocenění nejlepší film, nejlepší scénář, nejlepší herečka v hlavní roli, kamera, zvuk, střih a režie…a nevidělo jej snad ani 4000 diváků.

Opravdu nejlepší film světa. Proč? Hodí se do propagandy, jak většinová společnost ubližuje chudáčkům cikánům, kteří chtějí chodit do škol, ale nesmějí. Kteří chtějí pracovat, ale nesmějí. Kteří nechtějí krás, ale musí. Kteří nechtějí, loupit, zabíjet, bít a přepadávat, ale zlá společnost je nutí to vše dělat. Vše z donucení a oni sluníčka by to nejraději nedělali, jen s nataženou rukou brali tisíce a vesele žili.

Ocenění takové sračky se dělo v přímém přenosu na stoce, z které dnes už vytékají jen fekálie, tedy na České televizi, za dohledu ministra propagandy Hermana a protektora ČT Dvořáka. Aby vůbec v sále přítomní věděli, jaký film vyhrál, tak běžel v České televizi před včerejším dnem. Jelikož 4000 návštěvníků to jsou rodiny tvůrců a herců, hráli tam i cikáni.

Jeden z producentů si posteskl, že film vlastně nikdo neviděl, ale že je rád, že jej odvysílala Česká televize, a nyní doufá, že ověnčen „Českým“ lvem jej zase nasadí distribuční společnosti do kin. No, ani to nepomůže…