Nacisté a Spojené státy – bez rozdílů? Řešení migrace? Proč nevyužít způsob Američanů vůči Japoncům na americkém území z druhé světové války?

Evropa se dnes potýká s velkým až nekonečným počtem migrantů, kteří se na nás valí s vidinou sladkého života bez práce, kdy jim pečení holubi budou létat až do huby a oni budou znásilňovat beztrestně evropské ženy, jelikož tak jim víra káže.

Co prováděli nacisté Židům, to dělali Američané Japoncům

Co prováděli nacisté Židům, to dělali Američané Japoncům

Ovšem proč jim nezaslat jasný vzkaz a také i opět oživit americkou verzi, jak danou problematiku řešit. Určitě by Evropě nemohl nikdo vyčítat, kdyby použila řešení, proti kterému ve Spojených státech za druhé světové války nikdo nedemonstroval a nikomu nevadilo.

Vždyť přeci Spojené státy jsou kolébkou demokracie, svobody, jablkového koláče a naději na světlé zítřky. Tak proč nevyužít asi nejslavnější vynález, který právě v Americe vynalezli, šířil se po celém světě a dodnes je ve Spojených státech uplatňován a připraven k dalšímu masivnímu použití. Kdo by co mohl Evropě vyčítat? A pokud by vyčítal, tak by to bylo stejně pokrytecké.

Oč se jedná? Je to hnusné slovo v Evropě, ale ve Spojených státech asi ne, tam to vynalezli. Jedná se o tábory, kde se určitá část společnosti koncentruje. Ano, v koncentračních táborech skončili po útoku na Pearl Harbor všichni Japonci ze Spojených států, všichni přistěhovalci z Japonska a všichni, kteří jenom jako Japonci vypadali. Hrůzné? Proč? Vždyť je tam Američané jako nejlepší národ drželi až do konce druhé světové války, kdy napáchali genocidu v Japonsku na civilním obyvatelstvu.

A vůbec první koncentrační tábory byly rezervace pro Indiány, taky uzavřená „klec,“ kde bylo jen jedno etnikum, tak nějak za trest.

Za války s Japonskem, takto koncentrovali Japonce a nyní mají koncentrační tábory pod názvem FEMA nachystány pro odpůrce zločinecké federální politiky Bílého domu. A že zlí pánové jako Hitler a Stalin okopírovali praktiky Spojených států? Ano okopírovali, to je ale neomlouvá, oni nebyli vyvolení Američané, kteří páchají zvěrstva, ale umí to s propagandou lépe než Goebels.