Spojené státy (SS) se mohou stát terčem posměchu

Spojené státy (SS) by se mohly stát terčem posměchu, protože důvěra v americké politology klesá, píše čínský deník The Global Times, což může podle čínského deníku nastat proto, že v rámci politické korektnosti zanedbávají pravdu, jak krásně popsali americké lži.

Spojené státy dnes: Čas odcházení

„Ti, kteří kdysi byli na vrcholu své slávy, se jednoho dne mohou stát terčem posměchu,“ píše autor článku s tím, že je to podle něj legrační část historie. „Možná by se nad tím měli ve Spojených státech zamyslet. Pokud budou pokračovat v této špatné cestě bez strukturálních reforem, tak jednoho dne bude jejich systém historickou minulostí,“ píše se dále článku, kdy autor článku připomněl podobnost s teorií Francise Fukuyamy o konci dějin.

Spojené státy a jediná správná pravda

Článek připomíná ostrou kritiku experta Johna Mearsheimera, která se na něj snesla poté, co si dovolil říci, že na vině za krizi na Ukrajině je Západ. Tedy jmenovitě Spojené státy (SS) a jejich satelity a okupovaná území v rámci Severoatlantické aliance (SA). Takový postoj ovšem nekoreluje s politickou korektností „amerického stylu,“ stojí v článku.

Bidenův mozek je v rozkladu

„Jinými slovy. Ve Spojených státech není prostor pro diskusi, kdo má v tomto konfliktu pravdu a kdo se mýlí. Jediným viníkem by mělo být Rusko,“ píše čínský novinář o stavu plurality postojů ve Spojených státech (SS).

Podle něj se však planeta Země netočí kolem amerických politiků a vědců. Připomíná, že svět je rozmanitý a žádná teorie nemůže udávat tón ve vývoji lidstva.

Jak se věci mají

Připomeňme, že možná už i Američané otevírají oči, jelikož podle srpnového sociologického průzkumu provedeného listem The Economist ve spolupráci YouGov, více než polovina amerických občanů nepodporuje současnou zahraniční politiku senilního amerického vůdce J. R. Bidena. Studie se zúčastnil vzorek 1500 dospělých občanů SS.

Je nutné také připomenout pod návalem propagandy, která se na nás nese ze všech stran. Jak z mediální žumpy hlavního proudu, České nacistické televize a nacistické vlády vůdce Petra Fialy, co se vlastně na Ukrajině děje. Od 24. února letošního roku vede Ruská federace vojenskou speciální operaci k denacifikaci a demilitarizaci Ukrajiny.

Dmitrij Anatoljevič Medveděv: Vítězství je naše

Ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin to označil za úkol chránit lidi, kteří byli osm let vystaveni zneužívaní a genocidě ze strany kyjevského režimu. Tento režim je otevřeně nacistický a oslavuje nacistické zločince. Konečným cílem je podle ruského prezidenta osvobození Donbasu a vytvoření podmínek, které zaručí bezpečnost Ruské federace.

Kdo mluví o tom, že jsme „ve válce“, ten buď lže, nebo si sám válku přeje. Proto by se měl sbalit a jít na východ na Frontu. Jako první se připraví politický eunuch a nacistický zločinec Petr Fiala a jeho vláda, přidají se poslanci a senátoři pěti-slepence, jejich voliči a podporovatelé. Ti si válku přejí, ti ji chtějí. Tak mohou být krmivem pro ruské zbraně.