Bolševici předali moc bolševickým prasatům; Zrůda Havel, zločinec Pánek a průvod chrochtajících havloidů

Kdo nečekal po listopadu 1989 nějaké zlepšení? Snad všichni neinformovaní. Informovaní věděli své. Nic se nemění pro lidi. Vše se mění pro posluhovače. Sověti odcházejí a Američané přicházejí. Proto bylo třeba z bahna a louže vytáhnout věčně zchlastanou zrůdu Havla, kterého si k tomu StBáci pěstovali jako kreténa.

Komunista Marián Čalfa vlevo a nechutné ožralé prasácké hovado na straně pravé

Komunista Marián Čalfa vlevo a nechutné ožralé prasácké hovado na straně pravé

Totalita stejná, ovšem natřená jinými barvami. Dnes netrpíme pod vlajkou rudou s červenou hvězdou srpem a kladivem, ale v žaláři národů nad kterým vlaje modrý hadr posetý žlutými hvězdami, kdy tento obrovský koncentrák nám tady zřídili otrokáři a kolonizátoři s vlajkou posetou hvězdami a pruhy.

Totalita jako v 50. letech

Píše se rok 2015 a děti ve školách mají vymývány mozky, kdy metodou norimberských trychtýřů jim tam, soudružky a soudruzi v roli učitelů, přikazují co si mohou a jak si mají myslet.

Přivandrovalí vandráci, kteří jim přišli zničit Evropu a zlikvidovat jejich civilizaci, jsou jim učiteli předkládaní jako mírumilovní mu-Slimáčci. Ještě na ně budou mezi žáky dělat sbírky, ač nuzní čeští občané se nemají tak dobře jako přivandrovalá svoloč, kdy nás jeden kus vetřelce stojí měsíčně 60 tisíc. To někteří rodiče nemají na jedno dítě na rok.

A aby to nebylo málo, tak zločinecká organizace Člověk v tísni s agentem cizí moci Šimonem Pánkem, který v žoldu vrahů z Bílého domu a Pentagonu, velí teroristické NGO, šíří po českých školách americkou, zločinnou, krvavou a odpornou propagandu, že věřit mohou děti jen těm médiím, na které Pánek jako pedofil v dívčí škole ukáže.

Havloidní prasata nás mezi půlky světa táhnou

Ano taková prasata vylezla po listopadu 89 z nor, aby pod dohledem komunistického premiéra Mariána Čalfy a ožralého prasáka Havla zničila naši zem.

Kdo v Havla jako politika věří, věřil či havloidy podporuje je horší jak komunista: Činy, myšlením a netoleranci. Dnes zase havloidní zrůdy vyhazují lidi pro myšlenky a postoje z práce a nechávají je zavírat do vězení za ideologii.