Proč jsou odpůrci migrace i proti islámu? Když ten migranty opovrhuje. Islamizaci Evropy rozhodně NE, ale co islám?

Získávám takový dojem, že celá migrační krize je jen bederní rouška na zakrytí jiných zrůdností. Jako je okupace Evropy Spojenými státy (SS) v rámci TTIP. Příliv migrantů může být tak v rámci kolonizované Evropy přínosný právě a jen pro SS. Chaosu a anarchii, kde bude základní společnost rozmetána oni velmi rádi vojensky vládnou.

Radek Velička

Radek Velička

Tento způsob nadvlády je viděn v Iráku, Libyi a Afganistanu, ale stejně tak rozvrátili na konci devadesátých let minulého století i Somálsko. Je něco jiného demonstrovat proti migraci nebo proti jednomu z největších náboženství, kterým islám bezesporu je. Ano, měli bychom se bránit islamizaci, ale to není možné zákazem islámu. Zakázané ovoce nejlépe chutná, to vědí právě křesťané.

Islám není pro Evropu nebezpečný, jen jeho sunnitské vyznávání

Z pohledu islámského je každý muž, který opustí zem, když jí má bránit, jen odpadem v hodnotě zrnka písku. Takový zradil. Ano, oponenti mohou namítat, že zem neopustil v situaci, kdy jí má bránit, ale opustil jí proto, aby islamizoval a kolonizoval Evropu. Kdy tomu nasvědčuje i spojenectví Spojených států (SS) a Saúdské Arábie (SA), kdy obě země mají stejný a podobný cíl.

Proto také Saúdové jimi nepohrdají, jak by ostatně měli, ale celé to organizují a ještě Německu nabízejí miliony na výstavbu stovek mešit.

Saúdští Arabové chtějí jako sunnité vyhladit křesťany a naplnit staletí sněný plán na islamizaci Evropy, kdy SS zase chtějí Evropu konečně po 70. letech mírné kolonizace kolonizovat absolutně, udělat z Evropanů otroky. K tomu je nejlepší sunnitské vyznání islámu, to z lidí otroky dělá.

Peršané o kolonizaci Evropy nesnili

Evropa by měla islám jako takový tolerovat, ale ne na svém území, jelikož například spojenectví s Íránem, který nemá ambice na islamizaci Evropy, by mohlo být zárukou větší stability na Blízkém východě. Také by to eliminovalo ekonomickou sílu Arabů, kteří po islamizaci Evropy pranou, jelikož by jim ropné vrty embargem na jejich arabskou ropu byly na houby a nemohli by tak migrační vlnu do Evropy financovat.

A to je právě to řešení migrační krize do Evropy. Zastavit kohoutky financování a sblížit se zeměmi Blízkého východu, které chtějí Evropu partnerskou a nikoliv porobenou jako ďáblové ze Saúdské Arábie, Kataru či Spojených arabských emirátů, tedy zemí, kde se od středověku zastavil čas.

Poučení z Čečenska. Rusové vědí, že s ohněm není dobré si hrát

Ruské tajné služby ví proč se ruské letectvo angažuje v Sýrii. Moc dobře to vědí. Islámským terorismem je právě Rusko nejvíce postiženo, když odečteme čistě muslimské země, či země Blízkého východu, či subsaharské Afriky. A extrémisté, kteří z Ruské federace táhli bojovat do Sýrie by tam měli být podle ruského prezidenta Vladimira Vladimiroviče Putina eliminováni.

Spojené státy si v Afganistanu v rámci sovětské intervence vyzkoušely, jaké to je podporovat islámské radikály. Vyrobily tak islámský radikalismus. Ano, na vině jsou Američané, jelikož v rámci Studené války podporovaly fanatiky, jen aby ti bojovali se Sověty.

Stejný pokus provedli pak v Čečensku, kdy tam zfanatizovali místní muslimy, aby se postavili Rusku a v rámci boje za muslimské Čečensko bojovali proti Rusům. Přirozeně již za podpory teroristických jednotek SS, které byly financovány, vyzbrojovány a cvičeny CIA, jako byly Al-Kájda a dnes je Islámský stát.

Ovšem čečenští muslimové to prohlédli, že nejde o víru, ale o zájmy SS a v druhé válce už stáli na straně Ruska a chránili si svou ruskou Čečenskou republiku, kde je státním náboženstvím mj. islám.

A dnes je to také jasné, že Američané bojují s teroristy po boku a ne proti nim, když 500 teroristů Turecko jako člen Severoatlantické aliance evakuovalo k jinému použití do Jemenu a Arabské koalice.

A jaký z toho je závěr?

Islám tedy sám o sobě jako takový není nebezpečím. Nebezpečný je jeho nesprávný výklad, který dělá z lidí otroky. Náboženství buď lidí otročí nebo je povznáší. Bohužel zájmem satanských královských rodin v Arábii není povznesení člověka, ale jeho středověké zotročení.

Nebezpečím pro Evropu proto není islám, ale Spojené státy, Spojené arabské emiráty, Katar, Saúdská Arábie a jejich satanská koalice, která nám tady místo ropy nechává proudit invazní vojsko migrantů.