Migrace a terorismus jsou v Evropě spojené nádoby

Popírání toho, že migrace a terorismus jsou jevy, které spolu nejsou spjaty, jsou důkazem o tom, že šiřitelé takových bludů jsou buď lháři, nebo úmyslní zločinci, či duševně chorobní jednici. Poslední varianta je snad nejhorší u politiků. Pak se dá tvrdit, že Evropskou unii řídí banda idiotů.

Radek Velička

Radek Velička

Maďarský premiér Viktor Orbán se vyjádřil jasně a logicky, když prohlásil, že všichni teroristé jsou migranti, jen záleží, kdy do Evropy přišli. Což je tvrzení logické a navíc i jeho odpůrci mu dávají zapravdu tím, že tvrdí: Neprovokujte migranty nenávistí vůči nim, eliminujete tak možnost teroristických útoků.

Migrace je řízena a provokována

Dnešní islámská migrace je přímo invazí, která je řízená a provokována. Jelikož osoby, které přicházejí z Turecka přes Řecko a dále pak balkánskou stezkou, pobývaly v mnoha případech v Turecku již několik let a najednou se vydaly na pochod.

Kdo jim dal pokyn? Kdo to vše koordinuje, že je Turecko ze své země „vyhání“? Již před dvěma lety tento problém řešili Bulhaři, jelikož k nim táhli suchou nohou z evropské miničásti Turecka, ale i tak je tam musel přes průplav někdo pustit.

Turecký terorismus a vydírání

Turecko jako podporovatel islámského terorismu si migranty, které pak směřuje do EU vyrobilo svým způsobem samo. Destabilizuje totiž podporou Islámského státu a jiných teroristických skupin v Sýrii, tamní bezpečnostní situaci a je přímo odpovědno za občanskou válku v Sýrii.

Krev na rukou mají mimo jiné především turečtí vládní politici a diktátor Erdogan, kdy teroristům dodává zbraně a kupuje přes svého syna ukradenou ropu IS v Sýrii a Iráku.

Včera se ukázalo, že migrace je způsob vydírání Evropské unie Tureckem a idioti, kteří řídí Evropskou unii na toto vydírání přistoupili. Budou v Eurech platit tureckému teroristickému státu výpalné. Bože chraň Evropu.