Bude agent cizí státní moci Jakub Janda vítat americké okupační tanky v Praze?

Tak a je to tady. Zlobili jste, nechtěli jste podporovat vraždění nevinných rusky mluvících na východě Ukrajiny, dnes v Novorusku. Dělali jste si z tak úctyhodných osobností typu Havla, Albright, Schwarzenberga, Kocába, Štětiny či Obamy ve větvích srandu a šprťouchlata, tak  my Vás pěkně znormalizujeme. K tomu už ty správné lidi máme; různé havloidy a jiné zrůdy a děsy. Třeba takovou organizaci jako Evropské hodnoty, tam führer Jakub Janda čeká na příslušné rozkazy, až vojska SS (Spojené státy) započnou invazi a okupaci České republiky. Honí se to vše generálům SS v hlavách, když plánují okupaci ČR vojsky SS.

evropské hodnoty

evropské hodnoty

Už to vidím, kolona obrněných vozidel jede a ničí dlažbu na Václavském náměstí a Jakub Janda se slzami v očích vítá srdečně Americké, multikulurální a různosexuální vojáky pod vlajkou s hvězdami a pruhy. Tak jako by vítal vojska Varšavské smlouvy v roce 1968, pokud by už byl zrozen, a nebo by tak vítal nacistická vojska v roce 1939, pokud by se dostatečně brzy narodil.

Jo, jo. To jsou oni, kteří s takovými jako Schwarzenberg budou dnes podepisovat zvací dopisy a výzvy či provolání pro internacionální spojeneckou pomoc v rámci Severoatlantické smlouvy (SA). Svěrák k tomu napíše nějaká slova a Kocáb hudbu a bude na světě i uvítací píseň pro okupanty. Hesla už mají hotová: “Na věčné časy s vojsky SS.” Aby se to nepletlo.

Havloidní prostituce odměněna věčným peklem

Ono rozdíl mezi prostitutkou a lidmi typu pana Jandy je obrovský až propastný, řekl bych přímo nepopsatelný. Taková prostitutka to je vlastně dáma na úrovni, proti havloidům, které jen prodává své tělo. Vlastně se srovnání s havloidy světice.

Havloid z přesvědčení je chudák, ale havloid prodávající svou duši jako agent cizí státní moci, kterým pan Jakub Janda je, tak to je úkaz nejnižších lidských pudů, bez morálky, bez zábran, jen nástroj, který čeká na svého Satana, aby se pak na věky věků smažil v pekle.