Vlastizrada a okupace: Ze sovětské do americké zadnice

Vlastizrada a okupace? Postavička z pražského panoptika a kabinetu hrůzy ODS Jana Černochová, která vévodí duševně nemajetným ženám v politice, se nechala slyšet, že se inspirovala u soudruhů Indry, Kapka a Biľaka. Ti okupační vojska na naše území pozvali dopisem. Ona do okupační mocnosti chystá výlet. Výsledek? Pokud nás zase budou okupovat cizí vojska – Výsledek stejný.

Ze sovětské do americké zadnice

Jana Černochová, která má údajně trpět tetanií, podle známého pražského gamblera z Vinohrad byla také i jeho kolegyně (možná hraje stále) a zákeřné jazyky také tvrdí, že občas zatouží také po blondýně stejně agresivně a afektovaně postižené, se rozhodla jít ve stopách normalizace a pozvání cizích vojsk. Tak jak “stabilizovali” a “normalizovali” soudruzi komunisté naší zemi v roce 1968.

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS), která bude po Velikonocích jednat ve Spojených státech se svým protějškem Lloydem Austinem, v rozhovoru pro Deník N uvedla, že chce řešit nákup vojenského vybavení a také otevřít jednání o americké základně v Česku
„V rámci této bilaterální schůzky chci otevřít i toto téma,“ říká.
Černochová nastínila, že Česko může jít cestou dohody jako Slovensko, kdy Američané na základě dohody mohou v zemi využívat dvě vojenské základny.
„Nechci mluvit o konkrétních detailech, myslím si ale, že by pro nás bylo důležité, že se nějaká dohoda bude chystat. Může chvíli trvat, než by se akceptovala z obou stran, schvalovaly by ji totiž obě komory Parlamentu,” řekla.

K tomu kamarád na facebooku dodává: “Indra, Kapek a Biľak v roce 1968 nikam necestovali. Prostě jen Leonidu Iljíči Brežněvovi poslali zvací dopis a spojenecké jednotky přijely a “dočasně” se rozmístily. Proč bude Černochová někam jezdit, když se to dá, stejně jako tehdy, zajistit “korespondenčně”? Dochází vůbec někomu, že TOP09 a ODS rok co rok hysterčí kvůli událostem roku 1968 (což je v pořádku) …ale teď provádějí úplně to samé, ale v opačném gardu?” Nebudu jmenovat, protože “doba je zlá, Kamile.”

Takže zase vidíme, jak se směřujeme od buka do buka, kdy nás vládnoucí třída vede z jednoho lejna do jiného výkalu. Na vlajce cizího vojska nezáleží. Cizí vojsko je cizí vojsko. Takže jsme se opět a zase vrhli po hlavě do prdele. Dnes ze sovětské do americké. A kdo bude zlobit, tak bude policií bit a zavřen do vězení?

Najdi rozdíl