Nevolit extremisticky proevropskou a levicovou ODS by mělo být pro její bývalé voliče ctí a pro partaj jediný způsob pomoci k záchraně

Začne zítra začátek nové epochy vývoje naší společnosti, které zahájí otevření volebních místností? To je zcela jisté, že ano. Není třeba čekat ani na výsledek voleb, abychom věděli, že zvoleny budou strany levicové v maximální míře a že levice bude mít většinu, ale taktéž bude část levice v opozici. Jakákoliv strana, která podporuje Evropskou unii, která je socialistickým projektem, je zákonitě levicová, tudíž i TOP 09 a ODS, či ANO jsou extremisticky proevropské levicové strany. Jaká je rada po bývalé členy, sympatizanty, voliče, ale i současné členy ODS, aby se jejich strana probrala z klinické smrti?

Nevolit ODS je ctností

Vždy jsem volil ODS a nikdy tomu nebylo jinak, ale letos jsem musel udělat takový krok, abych se zase nenechal zviklat, tu prosbami lidí, kterých si ještě v ODS vážím, tu argumentací, že v koalici se prostě chyby dělají, proto to dobře nedopadlo. Jiní zase slibují, že po Nečasovi nemůže být nic horšího. Oč jsou Němcová, Pospíšil, Svoboda lepší? Ztratili jste důvěru milí ODSáci, jste nyní pro mne jen další eurohujerskou stranou do počtu, proto Vás nemohu volit ani, kdybyste se na hlavu stavěli.

Každý má právo na omyl a ten omyl asi nebyl tak hluboký, když jsem v posledních volbách do Poslanecké sněmovny podporoval ODS, aktivně se účastnil na její kampani a volil ji, ovšem to co nastalo po posledních sněmovních volbách, bylo vystřízlivění. ODS se stala stalinistickou stranou, kde se oponenti ze strany vylučovali jen za jiné názory a navíc se u toho ještě porušovaly stanovy, tedy vnitrostranická politika ODS byla vesměs nelegální. Taková žumpa se prostě volit nedá a je mi ctí, že takovou politickou žumpu volit již nebudu.

Takové straně prostě nepomůže ostrůvek lidí, kteří mají nadále mou důvěru a rozumím i jejich přáním, že se to snad spraví. Nebo tam čekají, aby jako poslední zhasli světlo, až se ODS propadne propadlištěm dějin na politický kompost, aby snad byla recyklována.

ODS se může zachránit jedině tím, že se nedostane do Poslanecké sněmovny

Zní to možná nelogicky, ale pokud se chce ODS zachránit, tak musí skončit v neparlamentní opozici, těch pár senátorů stejně bude v dalších senátních volbách převoleno, tak že jejich křesla získá jiná strana. Jedině tak může možná nastat obroda, kdy partaj opustí veškeré zlo a mentální demence.

Zla je v ODS už málo, tedy těch údajných „kmotrů,“ tedy pokud v ODS vůbec nějací byli a nebyla to jen mediální masáž, že každý úspěšný, kdo se nelíbil, byl za kmotra označen. Ovšem mentální demenci se v ODS velmi dobře daří, stačí se podávat na volební lídry, vždyť jsou to většinou lidé, kteří způsobili to, že ODS je stranou nevolitelnou a extremně proevropsky socialistickou. Výjimka potvrzuje pravidlo.

Dokonce i velká část členské základny nechápe, co se s jejich stranou stalo a jako oslové hýkají věty vedením jim doporučené, těm pomůže i vymazání ODS z komunální politiky a například v Ostravě je to jasné, podle všech voleb, které se tady zpětně uskutečnily, to vypadá, že ODS pak nezíská snad ani jednoho zastupitele. Důvod? Za funkci zradili ideologii a vládli se špinavou ČSSD, to je komunál.

Až toto vše nastane, tak může nastat recyklace, ale to patrně již budou jiné strany, takže ti očištění mohou začít politicky pracovat jinde. Na nějaké ODS nesejde, jde o ideologii a ne o název strany.

A koho volit?

To je jednoduché, volte HLAVU VZŮRU – VOLEBNÍ BLOK najdete tam kandidáty, kteří ODS prohledli a už tam nejsou, zjistili, že oni zůstali na místě, ale ODS rychlostí světla ujela na levou část politické spektra. Kroužkujte, ale i na volebním lístku č. 5, protože na to máte právo. Volit dle svého svědomí a ne, tak jak někdo volební lístek připravil:

Hlavní město Praha
Mgr. Bohumil Zoufalík – starosta Praha 10
Kryštof Kindler – technik
RNDr. Jindřiška Fikarová – překladatelka,
Lic. Daniel Solis – politolog

Středočeský kraj
Ing. Jana Bobošíková – manažerka
Ivo Švajner – speciální pedagog
Miroslav Svoboda – živnostník
František Červenka – publicista

Jihočeský kraj
Michal Doktor – ekonom
Pavel Hroch – starosta

Plzeňský kraj
PaedDr. Jiří Baumruk – sportovní manažer a komentátor
Ing. Mgr. Petr Štilip – advokátní koncipient

Karlovarský kraj
Ing. Miloš Patera – živnostník
Jiří Jirgl – zastupitel obce

Ústecký kraj
Ing. Robert Kysela – Ekonom, výkonný ředitel HC Litvínov
Petr Žák – živnostník

Liberecký Kraj
Jiří Jirman – jednatel obchodní společnosti
Mgr. Bc. Jan Kopal – historik, novinář

Královéhradecký kraj
Ing. Miroslav Jeník – poradce ministra práce a sociálních věcí
PhDr. Aleš Valenta, PhD. – archivář
František Špulák – vedoucí marketingu a zahraničního obchodu

Pardubický kraj
Ing. Ondřej Hlaváč – zastupitel města Pardubice
Ing. Pavel Křivka, MSc. – překladatel
RNDr. Tomáš Kaláb – živnostník

Vysočina
Ing. Vladislav Nechvátal – ekonom
RNDr. Mgr. Antonín Malach – úředník

Jihomoravský kraj
JUDr. Richard Novák – advokát

Olomoucký kraj
Jiří Novák – výrobce české kojenecké vody
Mgr. René Novotný – trojnásobný mistr světa v krasobruslení, trenér mládeže

Moravskoslezský kraj
Ing. Arch. Liana Janáčková – starostka
Radek Velička – ředitel neziskové organizace
David Hibsch – grafik

Zlínský kraj
Mgr. Tomáš Úlehla – bývalý primátor města Zlína
JUDr. Ing. Karel Nedbálek PhD. – předseda zemědělského družstva