Je cílem NWO vyhladit všechny Slovany světa? Zatím to tak vypadá a hloupí Ukrajinci a Poláci jim pomáhají. Braňme se!

NWO není nic bájného a neskutečného. Je to realita posledních desítek let, kdy se USA snaží v rámci nastolení NWO (Nový světový pořádek, řád je úmyslně špatný překlad) zkolonizovat si celý svět. A svým způsobem začali s touto kolonizací ihned po druhé světové válce, kdy přípravy započaly již dříve, ale tehdy to byl ještě projekt USA a Velké Británie, která před První světovou válkou byla globálním impériem. Důležitá operace byla nakažení Ruska bolševizmem a financování Velké říjnové revoluce z peněz zakladatelů myšlenky NWO s instalací agenta Lenina.

Pogrom spáchaný nacisty 4. 3. 2014 v Oděse

Pogrom spáchaný nacisty 4. 3. 2014 v Oděse

Sovětský blok nepadl, ten se jen rozpadl, jelikož se ukázalo, že taková společnost nemůže fungovat, to byl taky cíl, jenže Slované to nějak přežili. Jenže v rámci boje proti SSSR se na Západě zahnízdil liberální marxismus a dnes největším jeho šiřitelem je paradoxně USA v čele s černým diktátorem z Bílého domu – Barack Hussein Obama. A dnes má NWO stále velkou překážku k nastolení nových pořádků a to jsou Slované.

Jejich novodobý rozvrat začal začátkem devadesátých let minulého století, kdy byla rozeštvána mezi sebou bývalá Jugoslávie a vše bylo zakončeno genocidou Srbů a ukradením Kosova. Slovanské národy na Balkáně byly pak pomalu včetně Bulharska, s výjimkou hrdých Srbů, začleněny do struktur NWO, což je pro Evropu EU a pro euroatlantický prostor NATO. Za sliby o létajících holubech přímo do hub a taky řádnou dávkou propagandy se do těchto struktur zapojili i Poláci, Slováci a i Češi, kteří díky svým komplexům vůči Němcům, raději svůj Slovanský původ, pokud jej mají, tají.

Jenže problém je stále velký, zničené a zbídačené Rusko se opětovně postavilo na nohy. Slovanského ruského ducha nezničili komunisté, pak válka s nacisty, ani pak pokračování komunistické devastace, ale ani bezbřehý liberalismus Jelcina, který na zlatém podnose pomalu odevzdával Rusko pánům z NWO. Za 15. let se stala z Ruska opět světová velmoc, která v rámci BRICS umí držet prst na tepu politických a světových události i dějin. Už i Američané, kteří byli postižení vzděláním, si uvědomují, že Vladimir Vladimirovič Putin je vlivnější v rámci globální politiky, nežli loutka NWO Barack Hussein Obama.

Proto začíná hon na Rusko. Na Ukrajině za pomocí Poláků a Ukrajinců propuklo peklo. V 21. století na Donbase začal hon na rusky mluvící, jejich vraždění, etnické čistky a genocida. Genocidu Američané umí. Nádherně zlikvidovali původní obyvatelé Ameriky. Jsou to nechutně odporné prohlášení světových politiků, když pokojné občany, kteří se rozhodli, že nechtějí být součástí nacistického ukrajinského státu, nazývají teroristy, kteří si život nezaslouží.

„Snaha o zastavení extremistů a poskytnutí pomoci těm, kdo ji potřebují, je úkolem celého světového společenství,“ řekla německá führerka Merkel k vyvražďování Kurdů. „Kanada nebude nečinně přihlížet na to, jak ozbrojenci z Islámského státu vraždí nevinné civilisty a příslušníky náboženských menšin,“ uvedl kanadský premiér Harper.

A jaký je rozdíl mezi vyvražďováním Kurdů a rusky mluvících ukrajinskou nacistickou juntou z Kyjeva? Jen v tom, že zločinné NWO označilo lidi, kteří chtěli demokraticky rozhodnout o svém osudu za extremisty (novoruská domobrana). Jenže ta vznikla až po nacistickém pogromu spáchaného nacistickými Ukrajinci v Oděse, kde v Domě odborů zaživa upalovali lidi a stříleli do těch, kteří z hořícího domu utíkali.