Marx-leninská dialektika banditů z Washingtonu; Rusko není Argentina

Marx-leninská dialektika banditů z Washingtonu? Ano. Spojené státy neobnovily licenci pro Rusko k obsluze dluhu ve státech. Což se vykládá, že to je bankrot Ruska. Toto tvrzení je jasným příkladem jak lživé, falešné, tak dezinformační zprávy. Bankrot je situace, kdy věřitel nemá možnost hradit své závazky, avšak jen svou vlastní neschopností v nedostatku finančních prostředků.

Ilustrační koláž

Podcast:

Tento případ to není. Rusko má finančních prostředků habaděj. Jen část jeho věřitelů se střelila do nohy tím, že odmítá přijímat platby na obsluhu dluhu. Nejedná se o bankrot Ruské federace.

Jedná se o lží šířené z Washingtonu, které nejsou ani tak určeny pro nás, jako je to pokus o informační útok hybridní války, kterou Spojené státy vedou proti Ruské federaci od rozpadu SSSR vůči tamním lidem. Rusové nejsou na potravinových lístcích, tak jako většina spodní třídy ve Spojených státech. Jejich všechny generace jsou na americké útoky zvyklé. Proto se Rusové smějí podobným pokusům.

Nezávislá Ukrajina nikdy suverénní nebyla

Před závěrem připomeňme, že podobným a vlastně skoro stejným způsobem provedly Spojené státy puč v Argentině, když od moci odstavily tamní prezidentku Cristinu Elisabet Fernández de Kirchner, která jasně dávala přednost v zahraniční politice a ekonomickým vztahům Rusku před Spojenými státy.

Tehdy bandité z Washingtonu zplatnili takovou část argentinského dluhu, aby jihoamerickou zemi přivedli skoro na pokraj bankrotu. To stálo politickou kariéru jednu krásnou ženu v čele latinskoamerické země. Rusko není Argentina.

Když se lichvář před dlužníkem schovává, tak se dlužník směje. A v Rusku platí pořekadlo, že na zloději hoří i čepice.