Debilové mezi námi; Názor jako nemoc

Debilové mezi námi; Názor jako nemoc – Povzdechl si známý, že nemůže pochopit, proč z něj dělají milovníka Putina, když by na Ukrajinu poslal zbraně a vojáky, aby se tam Rus neroztahoval. Nemá rád Evropskou unii, je pro czexit a má další postoje, které odmítají NWO, tak jak nám je servírováno z Bruselu.

Ilustrační snímek

Podle něj to není normální. Já se ovšem obávám, že se mýlí, že to normální je. A dokonce to není vůbec zajímavé, ale je to v absolutní normě. Dnes jsou mozky lidí masově masírovány a je jedno, na které straně barikády je vymytý mozek odstaven.

Lidi zapomněli přijímat své postoje, ale naučili se velice rychle a snadno přejímat názory, které jsou jasně stanovené v logických vazbách a balíčcích. Je to takové zjednodušení, fangličkářství.

Obcházejte cenzuru

Balíček názorů A s modrou vlajkou, balíček názorů B s červenou vlajkou. Ono je to tak trochu importováno z druhého břehu Atlantiku. Proto člověk, který stále zaujímá své postoje, je pro dnešní majitelé klíčů nebezpečný a musí být umlčen. To za jakoukoliv cenu.

Ten kdo stále zaujímá postoje je nebezpečný tím, že myslí a přemýšlí a pozoruje okolní svět. Jeho nebezpečnost je v tom, že by mohl stádo, které jen názory přejímá infikovat virem inteligence a tím rozbít hegemonii nadvlády zločinců, kteří dnes ovládají naše životy. Proto lze konstatovat, že názor je vlastně duševní nemoc. Jedná se postižení mentálně retardovaných.

Ilustrační snímek