33. týden dal: Prahou táhl festival hnusu, deviace a agresivní homosexualistické netolerantnosti

Podle pořadatelů se deviantního táhnutí městem mělo účastnit na sedmnáct tisíc lidí, podle očitých svědků se na průvod nesešlo více jak 6.000 homosexualistických agresivních a deviatních kreatur. Jednalo se již o čtvrtý ročník Prague Pride, který tady importovali devianti především z USA za podpory českých zrůd, kterým jde především o likvidaci tradiční rodiny a nikoliv o zvýšení tolerance nad různými sexuálními menšinami, jelikož sexuální menšiny neexistují. Existují jen nemocní lidé, kteří se místo léčby svých sexuální deviací, veřejně uprostřed města a na veřejnosti ukájejí.

33-týden-dal


Radek Velička pro www.svobodny-vysilac.cz

Motivem pochodu byla zesměšnění ruského prezidenta Putina. V Rusku by podobné zhovadilosti nemohly proběhnout, jelikož si to tamní společnost nepřeje. Festival deviantního hnusu a odpornosti Prague Pride podpořil ministr pro likvidaci lidských práv Jiří Dienstbier, který měl údajně s devianty taktéž na letou pochodovat. Dále obviněný primátor Prahy z Olomouce Hudeček a celá americká ambasáda šla v čele, aby homohnus kontrolovala. Příště nám nařídí stát ve špalíru kolem pochodu a jásat nad těmito devianty. Mávátky je vítat, že nám přijeli binec do Prahy udělat.

Vlastencům a konzervativcům se podařilo na více jak deset minut pochod zablokovat. Odpůrci propagace homosexuální deviace si sedli pokojně na cestu, aby neumožnili dále páchat výtržnosti zhovadilcům v průvodu, kde se veřejně účastnici obnažovali a souložili. Jak byl pochod zrůd zastaven, tak z davu zaznělo: „Serte na ně, nemají to v hlavně v pořádku. Jdeme dál. Ušlapeme je!“ Vyhrožovali, ti co chtějí být tolerováni.

Po odvlečení pokojných vlastenců a konzervativců Gestapem v uniformách Policie ČR, této represivní složce policejního státu, devianti houfně tleskali. Děkovali za použití policejního násilí. Vlastenci a konzervativci pak byli Gestapem policejně šikanování a bez sdělení důvodů zadrženi v Celách předběžného zadržení, to vše bez možnosti kontaktovat advokáty či osoby blízké, což je policie povinna umožnit.