Zhovadilá havloidní sekta ČT: Chilská propaganda se hodila, pražská pravda se tajila

Určitě si ještě všichni pamatujete na pořad 168 hodin České televize, kde havloidní prasata vyrobila něco neexistujícího, aby to mohla předhodit ještě nižším závistivým a zlým prasatům? Ano jedná se o Kalousovo „chilské pero“. Jedná se o něco, co se nikdy nestalo, tak jak to na obrazovkách představovali. Každý kdo kouká na něco jiného, nežli tupé seriály z různých imbecilních produkcí, které nikdy nekončí, si musel všimnout té amatérské střihové práce. Takto postříhat kvalitní a hodnotný film, tak uteče z kina i nejméně znalý divák. Proč té mediální lži a propagandě velká část diváků uvěřila? Jelikož záběry o pár sekundách v reportáži opakovali stále dokola. Nora, která to uváděla, u toho prožívala orgasmus a k tomu tklivá hudba. Lež byla na světě.

Pochybovači se mohou ptát, proč to jako Česká televize udělala, když je tak seriózní a veřejnoprávní. Na to je jednoduché vysvětlení, Česká televize není v žádném případně seriozní. Po spacákovém převratu, kdy byl pučistickým stylem vyhnán z Kavčích hor řádně zvolený generální ředitel Hodač, je tato televize stále okupována havloidními existencemi. ČT je havloidní sekta. Je to organizace, která nám za naše peníze diktuje, co si máme myslet. V nedělních Otázkách Václava Moravce, nám ještě větší manipulátor veřejným míněním Václav Moravec, diktuje, o čem se bude příští týden mluvit. A toto vše Václav Klaus kritizoval. Dokonce Václava Moravce označil za jednoznačného viníka špatného stavu české politiky. Tím že členy stran ve svém pořadu rozeštvává proti sobě. Je pravda, že Moravcův styl, tupých útoků do hostů a předkládání vlastních myšlenek ČT opanoval. Redaktoři nejsou redaktory, nýbrž proti všem hostům, kteří nejsou ze stejné haploidní sekty, jsou v opozici a likvidují jejich argumenty, křikem, hysterií a propagováním havloidních bludů.

Z těchto důvodů si mohla ČT dovolit zesměšnit Václava Klause účelově vyrobenou lží. Profesionální lháři a propagandisté z Kavčích hor to umějí perfektně. Mají zkušenosti z minulého režimu a Havlovi, taky pomáhali z něj udělat pravý opak toho, co byl. Dělali z něj kultivovaného spisovatele a filozofa, oproti jeho skutečné osobě alkoholika, který byl křížen lidskou malostí, hloupostí a omezeností, navíc zasnoubenou i se závistí. A Havel Kalouse nesnášel, jelikož byl úspěšnější nežli on a z jeho Občanského fóra pro všechny, udělal ODS pro straníky. Dokázal Havlovi, že jeho názor na nepolitickou politiku a diktaturu pochybných elit Češi prostě nechtějí a tam začal boj na život a na smrt. Havel vs. Klaus. Jenže Havel měl za sebou sektu svých tupých přátel, zlých a nenávistných lidí. Pak ještě s dalšími fašisty uloupili ve spacákovém puči Českou televizi a zvrácená propaganda lží s nenávistí se rozjela na plné obrátky.

Proč to vše tak obšírně popisuji? Abych toto vše zasadil do rámce dnešních dní. Kdyby výše uvedená práce, jak politiky zesměšňovat šla napříč celým politickým i osobnostním světem, tak bychom nebyli svědky něčeho zvláštního. Jenže ČT si vybírá, někoho zesměšňuje až trapným stylem, že tomu věří jen ti největší idioti a některé zase zbožšťuje, až je to taky k neuvěření. Mediální propagandu v poslední době porazil snad jen Miloš Zeman, který navzdory většině médií vyhrál prezidentskou volbu. To jaký bude prezident nechť zhodnotí dějiny, já bych to dopředu hodnotil jen vulgárně, ale voliči si jej zvolili. Ovšem proč tady pletu Zemana? Je to jednoduché, on se jim (většině médií) postavil čelem, co je snad jediná možnost, teda pokud máte další svou sektu ovcí a to jsou Zemanovci.

A už k tomu hlavnímu. Pokud je někdo ČT označen za miláčka, který se musí vynášet do nebes, tak nejenže se oněm nesmí dělat zesměšňující reportáže, chilské pero, popelníček apod. Navíc se musí o něm točit jako o člověku skvostném a jedinečném. V případě, že se v přímém přenose zachytí na kameru něco, co by tento obraz mělo pokazit a je tam kamer více, musí to režisér stříhat tak, aby to špatné nebylo vidět. O čem mluvím?

O Karlovi Schwarzenbergovi, ano o tom buranovi, který vymetal vídeňské hospody a naháněl kdejakou couru. Ano mluvím o tom hovádku, které do Vladislavského sálu na prezidentský slib přijde ve svetru, málem i v gumákách od hnoje z maštale, a celou dobu se tam chechtal a rušil jako debil. Že se tam divně choval, bylo jemně znatelné z přímého přenosu, ale byl zručně stříhán. Až fotky fotografů jiných médií ukázaly skutečnou pravdu. ČT zase jednou dokázala, že je jen žumpa, plná močůvky, hoje a lidského póvlu.