Havloidní degenerované kníže se konečně přiznalo

Tentokrát to neusnulo, ale mluvilo to. A spíše spala velká část Čechů, nežli to směšné kníže. Co se stalo? Konečně to promluvilo a pravdu řeklo: „Já vám něco řeknu: Já jsem podepsal vládní program, já jsem nesliboval, že chci dělat pravicovou politiku. My nejsme pravicová, my jsme konzervativní strana,“ řekl pro rozhlas Schwarzenberg.

Tak další lež odhalena. Ovšem nyní se to kníže odhalilo samo. Že je ulhané, že samo neví, kdy pravdu mluví a kdy lže, je věc veřejná. „Pokud nevyhraju volby, odejdu z politiky,“ řeklo při prezidentské kampani. Při kampani do Poslanecké sněmovny zase na pivu koktalo k otázce jeho kandidatury na prezidenta, zda by se zúčastnilo i nepřímé parlamentní volby: „Nejsem prodejná děvka, takto bych se nenechal volit.“ Ovšem jak to vypadalo, že se přímá volba nestihne, tak bylo oficiálně oznámeno, že to bude kandidát za TOP 09 i do volby nepřímé.

Jen duševně retardovaným nedošlo, že TOP 09 byl podvod na voliče. Co jiného za partaj, nežli levicovou mohl založit bývalý člen strany Národní fronty bratr lidovec Kalousek s degenerovaným zeleným i lidoveckým knížetem. Havloindní kníže se přiznalo, že jsou fašisté. Co jiného by mohli být? Konzervativní levice je u nás vesměs extremistická, jak komunisté, tak nyní už i veřejně TOP 09. A co na to volové, kteří to degenerované kníže volili? Ti jako voli skončili… Jo, pravice…