Národní knihovna šíří dezinformace; Pravda je zakázána na všech frontách

Znáte ty okamžiky, že někdy nastane něco, co není plánováno. Prostě se to stane a je to. Ovšem v dnešní době není místo na náhodu. Navíc, když se stane něco, co sice nebylo plánováno, ale vypadá to jako provokace. Pak nastupují cenzoři, manipulátoři a dezinformátoři. Aby pod retuší dezinformace zaniklo to, co je v rámci diktátu politické korektnosti zakázáno. Co nejde zcenzurovat, to zfalšují.

Radek Velička

Jedná se o knihu, kterou jsem vydal minulý rok. Jmenuje se Likvidace bílé rasy a na obálce je fotka koncentračního tábora v Březince. Abych neporušil platnou legislativu našich severních sousedů, tak nezmíním, v které zemi se ten tábor nachází, to se nesmí.

Když se podíváte do tiráže knihy, tak zjistíte, že má 88 stran. Provokace, ale kde že? Vůbec. Náhoda. Původně jich měla mít 92, ale došlo k optimalizaci v předtiskové úpravě. Proč platit tiskárně za dva prázdné listy, když se nejedná o vázanou knihu, ale jen brožovanou. Navíc, když první dvě čisté strany se u brožovaných knih nepoužívají.

Jenže v Národní knihovně, kde musí vydavatelství povinně zaslat dvě knihy, aby bylo co archivovat, tak nějak číslice 88 vadila. Proč? Tak to musí vědět, jen ten neonacista v Národní knihovně, který do systému zadal lež a Národní knihovna tak šíří dezinformaci (důkaz ZDE), že kniha pod titulem Likvidace bílé rasy, autor: Radek Velička, vydáno 2017 v Ostravě nakladatelstvím Česká expedice s ISBN 978-80-906487-3-9 má 87 stran. Protože jich má 88. Koupit jí můžete ZDE.

Tak buď neumějí počítat, číst a psát, nebo to jsou jen dezinformátoři a patří na seznam Jakuba Jandy z Evropských hodnot, který šíří zlo nenávist a porno.