Proč je podle českých židů pravda o umučení Krista antisemitská?

To že předsedou Federace židovských obcí je nějaký Petr Papoušek jsem se dozvěděl až po jeho stupidním zviditelnění. Ono každý exot se může zviditelňovat, jak sám chce, ale být pohoršen nad návštěvnou Mela Gibsona na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech a být pohoršen, že tomuto velikánovi světového filmu bud předán Křišťálový glóbus, tak to je hodno velmi velkého exota. Ono už toho exota má i v příjmení. Nomen omen. Je to divné, ale připomíná mi to chování stupidních havloidů, kteří mají plnou tlamu svobod, ale svobodu především slova chtějí brát plnými hrstmi všem. Je to jen náhoda?

Petr Papoušek

Petr Papoušek

Mel Gibson natočil vskutku naturalistický film Umučení Krista, který místy připomínal brutální horor, ovšem taková byla doba a tak se tehdy s lidmi zacházelo, tak proč by měl Gibson ve svém historickém filmu lhát. Obzvláště, když příběh o umučení Ježíše Krista je notoricky znám, vždyť sám Ježíš byl Žid, tak jak může být kdokoliv oslavující Krista antisemitou. To ovšem Papouškovi hlava nebere a tak představitelům filmového festivalu ve Varech napsal dopis, ve kterém je pobouřen.

Uveďme si malou perličku, takto pochopíte nejlépe duševní zdraví páně Papouška a názor si udělejte sami: „Snímek představuje Židy v souladu s klasickým stereotypem jako zlé a krvelačné bytosti, výlučně odpovědné za Ježíšovu smrt. Již krátce po uvedení filmu bylo konstatováno, že v době vzrůstajícího antisemitismem lze Gibsonovo dílo snadno zneužít k legitimizaci protižidovské nenávisti,” píše Papoušek. A veškeré svobody pošlapat, aby byl „papagáj spokojenej.“

Papoušek se snaží manipulovat s historií, každé malé dítě ví, že Ježíš Kristus byl umučen právě Židy. Pokud by však nebyli takoví lidé, jako je Papoušek, tak by to všem bylo jedno, jelikož ono se to stalo skoro před dvěma tisícovkami let. Jenže Papoušek bude spíše více čecháček než žid, jelikož jeho projev je projevem čecháčkovské závisti, malosti a havloidního strkání hloupých hlav do všeho. A cíl? Posrat vše, co se jen dá.