Je Martin C. Putna fašoun?

Silný nadpis k zajímavému tématu. Kdo je vlastně dnes fašoun, asi nikdo. Ovšem z různých právdoláskařských stran toto slovo léta jako vlaštovky před bouří. A proč si oblíbili slovo fašoun? Ono je to krapet složitější, asi tak, že čím více nad tím budeme myslet, tak zjistíme jak jednoduché to je. Je to jen nálepka existencí, které nechtějí diskutovat, proto je pro ně jednodušší označit někoho fašounem a je to. Protože právdoláskaři mají přeci patent na rozum a jsou bez omylů a chyb. Pravdu mají ve všem, takže k čemu by diskutovali. Chceš diskusi k menšině takové, tak jsi fašoun. Chceš-li diskusi k jiné menšině, tak jsi nácek. Jen zatím nezapočali používat nálepku militaristy, ten s nácky a fašouny v jednom šiku taky bojoval.

Tak zpět k nadpisu. Je Martin C. Putna fašoun nebo není? Proč jsem si tuto otázku položil? V rozhovoru pro Lidové noviny řekl toto: “Hele, jsme tady, žijeme tady, lidi, zvykněte si a fašouni, vztekněte se.” Koho myslel těmi fašouny? Lidi, kterým se nelíbí perversní propagace homosexualismu? Hm, sám říká, že se mu taková propagace nelíbí, v daném rozhovoru, ale jak jinak propagovat homosexualismus, že pane Putno? To že homosexualismus škodí právě homosexuálům, jsem psal zde.

Souhlasím, že homosexuálové jsou menšina a právě o tom to je. Protože pokud se budeme stále členit na různé menšiny a většiny, jednou tak a podruhé tak, potom bychom byli v očích pana Putny fašouni všichni a pan Putna by byl fašounem taky. Jelikož sběratelů motýlů je taky menšina společnosti. Tudíž, kdo opovrhuje sběrateli motýlů, je taky fašoun, podle pana Putny.

A kdo byli vlastně fašouni? No byla to menšina, která násilnými prostředky ovládala většinu. Jejda, ale ono to tak bylo. Fašouni si chtěli s nácky podmanit svět. Bylo jich méně nebo více? No méně, v evropském pohledu, stačí je porovnat s Rusy a víme, že fašouni byli evropská menšina. Tudíž jak to je s menšinami a fašouny?

Podle definic menšin právdoláskařů je menšina skoro vše, co oni za menšinu uznají a pan Putna homosexualisty za menšinu označil, tudíž tato menšina nevybíravými prostředky bude demonstrovat svůj ismus, tudíž se staví proti většině právě jako ti fašouni, viz výše. Proto je možné pana Putnu za fašouna označit, jelikož slíbil, že tam taky bude trdlovat, patrně ne s holým zadkem, ale trdlovat bude.