GLOSA: Vlastizrádce a bývalý komunista přijal maoistu a satanáše s úsměvem idiota

Dva exoti se hledali, až se našli. Portugalský trpaslík s úsměvem idiota, který je evropským satanášem, přijel na pozvání nepříležitostného alkoholika, který se usadil na Hradě v Praze, aby tam občas vyvětral. Aby byl důvod pozvání bývalého komunisty pro bývalého maoistu, tak se rozhodli, že na Hradě vyvěsí vlajku IV. říše, když už tam vlajka III. říše jednou visela.

Vyvěšení evropské modré hadry poseté hvězdami je odporným, hnusným, vlastizrádným a neodpustitelným činem, ovšem je to čin symbolický, ač v sobě nese nejnižší lidské pudy a rektální alpinismus nynějšího prezidenta. Jeho servilita je přímoúměrná slivovici, která mu v krvi koluje.

Pravým a ještě zrádnějším důvodem návštěvy říšského protektora Barrosa na Hradě byl podpis Evropského měnového systému (ESM), kdy podpisem 2. státní prezident v historii, Zeman, dokončil ratifikaci největší evropské zlodějiny v dějinách. Kdy všichni v Evropě, kteří přijmou nebo mají přijaté euro, budou platit dluhy nezodpovědných dlužníků.

Závěrem, pokud se Zemanovi nelíbily dvě české vlajky na dvou stožárech vedle sebe, tak se měl na druhý stožár pověsit sám! Toto symbolické věšení by bylo přínosnější!