Lapli Dalíka a co Gross, Sobotka a Tvrdík

Dalíkovi vyhrožoval kde kdo, a už si podobnou situaci jednou zažil. Není otázkou, zda na něj něco mají nebo nemají. Otázka zní jinak. Ani ne tak komu to prospěje, ale spíše kdo stanovil seznam, po kterém je berou jednoho po druhém a kdo je další na tom seznamu i to kdo tam asi není a určitě by tam měl být. Laik žasne a odborník se diví. Bradáčova se zhlédla v nějakém francouzském kriminálním seriálu, kde emancipovaná žena na podpatcích zatočí s veškerým zlořádem.

Jedno se Bradáčové a jejímu týmu a všem spolupracujícím nedá upřít, že jde napříč politickým spektrem. Ovšem určitě by se mělo jít dál a hodně dál do minulosti.

Protože pokud je co rozplétat, tak by určitě měli o čem mluvit Dimun a Tvrdík. Standa Gross by nemusel ani mluvit, ten by měl jet jako v namydlený díře. Kavan má taky hromady másla na hlavě. Paroubek je taky úžasný spisovatel, že vydělává na knize, jako by měl za každou předchozí minimálně Nobelovu cenu za vydané písmenko.

Taky byt Bohouška Sobotky není tak jasný, ono zneužití poslaneckých náhrad, pokud to byly ony, tak by mohly Bradáčovou zajímat a pokud ne, tak by se měla zajímat ještě více. Jenže ono zase je tady ta otázka, kdo ten seznam, po kom půjdou, píše?

Zatím se vždy přetřásalo, psalo v médiích, kdo kde co udělal, jaký je lotr a gauner a pak zasáhla policie s Bradáčovou v zádech. Jenže o Dalíkovi se pěkně dlouho nemluvilo. Přiletělo to jako blesk z čistého nebe…Kdo bude další? Kalousek? Drábek?