Včera to bylo 77 let, co Německo rozpoutalo nejbrutálnější válku v Evropě

Dne 1. září 1939 nacistické Německo v rámci útoku pod falešnou vlajkou, kterým zinscenovalo napadnutí své východní hranice polskou diverzní jednotkou, zahájilo II. světovou válku, který stála více jak 60 miliónů lidských obětí, nevyčíslitelné materiální škody a neuvěřitelné lidské tragédie.

Hitler a Merkel - Dvě nelidské germánské zrůdy

Hitler a Merkel – Dvě nelidské germánské zrůdy

Před 77 lety byl vůdce Němců Adolf Hitler, kterého historie považuje za odporného člověka, lidskou zrůdu a vraha, který stál za vším utrpením v Evropě. Ovšem časy se mění a dnes žádné české médium neinformovalo, co se před 77 lety stalo. Na Německo se nesmíte ani škaredě podívat a na potomky osvoboditelů na dnešní Rusku je povinností plivat. Svět se v prdel obrátil.

Bude to asi tím, že dnes je vůdkyni Němců Angela Merkel, která je stejně odporná a šílené jako Adolf Hitler a taky již rozpoutala válku, snad ještě šílenější než tu, co rozpoutal Hitler, když pozvala do Německa a tím do celé Evropy hordy primitivních, kořistnických, parazitujících, nevzdělaných, vražedných, mu-slimáckých, anticivilizačních vetřelců.

Kdo nás zachrání před německou zrůdou nyní?