GLOSA: Dolejš, Vondrouš a Petelík rudé zrůdy a kamarádi

„Je čas rozvěšet pravičáky po městech republiky, vyvlastnit násilím všechny podnikatele, do desátého kolena zabavit majetky jejich rodinám,“ takto se projevil člen zastupitelstva na Praze 8 a asistent komunistického poslance Jiřího Dolejše na facebooku. O čem to vypovídá? O Dolejšovi levicová média píší, že je to umírněný reformní komunista. Dolejš má opravdu zajímavé přátelé a spolupracovníky. Jak pak vypadá dnešní neumírněný a nereformní stalinista, kterých je KSČM plná až po okraj?

Je spodivem, že Jaromír Petelík ještě neobývá celu předběžného zadržení a není chystáno jeho obvinění. Kdyby toto vyřkl ve své rétorice upraveně nějaký nácek, tak je umlácen policisty přímo, tam kde by to prohlásil. Jak jé možné, že omezujeme svobodu slova, když jde o zločiny nacistické, ale komunisté mohou svobodně své zlo šířit?

Dolejš si opravdu umí vybírat. Jeho kamarádi jsou opravdu správní komunisté. Jeden páchá atentát na prezidenta a druhý vyhrožuje třídní genocidou. Při vzpomínkách na napadení Dolejše, tehdy neznámými pachateli, se zjevuje otázka, neprojevoval se již v minulosti podobně? Nevyřídil si s ním jen někdo účty? Všichni tři jmenovaní jsou jen zločinné rudé zrůdy. Komunisté nejsou lidské bytosti, ale podbytosti. Rudé krasy vylézají z děr. Dej si občane pozor.