Lidi neblbněte! Neházejte po okupantech SS vejce a rajčata! Prvně je snězte a házejte až pak…

Tak vášně rozjitřila reportáž televizního kanálu, který připomíná žumpu. Nemám na mysli kanály ČT. Ono TV NOVA to je možná ještě větší stoka, jelikož používá přímo americké praktiky vymývání mozků. V jedné reportáži v minulosti spekulovala reportérka, co udělá voda, když ji necháte v mrazu -20 °C. Asi má taková reportérka ráda lízání, jen místo rozkroku jí to praktikoval někdo na mozku. A nyní stejní géniové přišli s tím, že by Vás mohli američtí okupanti za hozené vejce či rajče třeba i zastřelit, že by to mohlo být považováno za útok na vojka SS. (SS jako Spojené státy, pozn. aut.)

SS hovno

SS hovno

Lidi neblbněte a neházejte po amerických okupantech, kteří nám budou demonstrovat svou sílu, že nás mohou kdykoliv obsadit, jen kdy se jim zamane, s podporou naší vlastizrádné vlády, žádné potraviny. Potravin je škoda. Vejce či rajčata snězte. Udělejte si z nich za přidání dobrých paprik skvělé zeleninové lečo. Pak chvíli počkejte na výsledný produkt trávicího traktu a hoven pak na házení není škoda.

Je šílené jak někteří současní a bývalí politici vyjadřují nesouhlas s názorem lidu. Politici mají mandát od lidu a měli by sloužit občanům a ne nějakým sráčům z SS. Jaký je rozdíl mezi spojenectvím v rámci Varšavské smlouvy smlouvy a v rámci Severoatlantické aliance? Žádný, tehdy se poklonkovalo Sovětskému svazu a nyní Americkému svazu (unie – svaz; synonymum pozn. aut.).

Havloidi mají v hlavě to co kníže v kaťatech

Jakékoliv cizí vojsko v České republice je agresor. Ať je z východu, severu, jihu, či západu, ale havloidním zrůdám to nevysvětlíte. Ty mají v hlavách přesně to stejné, co  má v gaťatech Schwarzenberg, když se posere. Když chcete cosi házet, tak házejte hovna.

A ještě k mediálním sračkometařům: Házení vajec na českého a německého prezidenta 17. XI. bylo O. K. a házení vajec na okupanty, ať jen projíždějí, to už O. K. není. Proč? Když házení vajec organizuje ambasáda SS v Praze, tak je to beztrestné, když je chcete házet na majetek SS, tak to sračkometaři vidí jako poškozování cizí věci, či výtržnost.