Kdy lidi povstanou a pachatele Babiše pověsí na první lampu?

Slovenský podnikatel v České republice, taky i ministr financí, snad podle některých oligarcha, podle slovenského soudu neStBák, v projevu takový Kůl v plotě Jakeš s přízvukem a slovníkem Husáka bude asi pěkně vyčůraný, jelikož ve vládě a nakonec i ve sněmovně, patrně i pod jeho tlakem, schvalují zákony ve prospěch jeho firem. Jeho firmy po vstupu do vlády začaly vyhrávat výběrová řízení a jeho noviny jako Rudé právo na základě výmyslů, nesmyslů a pomluv určují, kdo bude ministrem a kdo ne.Agent NWO Babiš

Kdo to je? Můžete hádat, ale jen jednou. Popis pachatele je tak doslovný, že více pokusů není třeba.Je to Andy „co moc nevoní“ Babiš.

Kdo pase prase?

Asi na pokyn nějakých loutkovodičů, který vděčí za Agrofert, patrně investoři NWO, vybudoval politické pohnutí ANO a vedle havloidů postavil jinou sektu deviantů babišpóvl. Politici z ANO totiž jsou takovým odpadem politické scény. Sebraní z koše na odpadky.

Bolševik z bolševické rodiny

A tento Andy vyhrožuje jedné společenské třídě. Živnostníkům. Plaťte větší daně, nebo zavedeme EET. Jenže Babiš ze slovenské komunistické rodiny neví, že výběr daní z příjmu od fyzických osob stát nezachrání, 100% výběr ani neuživí úředníky, kteří danou daň spravují. Nebo to ví a páchá genocidu na živnostnících, tak jako jeho soudruzi v 50. letech minulého století?