Otazníky Radka Veličky: Patří Dienstbier do pomocné školy? Inspiroval se Porošenko Hollandem, když nechal zabít lidi v autobuse a pak jim vystrojil tryznu?

O vážných věcech se dá někdy polemizovat i vesele. Ono pak vyplyne více otazníků. A k čemu jsou otazníky dobré? K jednomu určitě, jediná „zaručená“ pravda začíná mít díry jako cedník na nudle. Jaceňuk zase viděl přechod ruské armády přes hranici Ukrajiny. Asi by měl vyměnit „matroš“ jelikož začíná mít podobné „halušky“ jako JXD, když ten je schopný vytvořit článek jen z diskuze na Facebooku.

Velicka-PorubaAle nyní k tomu důležitému: Havloidní sračkometaři se zase vrhli na Miloše Zemana, že prý je rasista, xenofob a bůhví, co ještě, když otevřel diskusi o inkluzi různě postižených, nebo nevzdělatelných žáků do běžných tříd. S nápadem přišel Američan, a nikoliv z Vysočan, ale opravdový státní příslušník Spojených států (SS) Jirka DienStBier a taky si ho hezky po havloidně brání. Tak inspiroval se v samotných SS, jak z lidí nadělat idioty, prostě budou to třídy blbec, blbec, debil, jo ten něco umí a zase blbec, a debil. Všichni inteligentní skončí ve soukromých školách. Ono spíše se ale naskýtá otázka, nepatřil sám Jiřík ze SS do pomocné školy? Nebo jak je možné, že na svém ministerstvu „k pošlapávání lidských práv“ předvádí, to co předvádí?

Anebo další otazníček: Inspiroval se Porošenko, kterému na Ukrajině rozbíjejí výkladní skříně v jeho obchodech s čokoládou, se vzkazy: „Za nesplněné sliby,“ u svého protějšku Hollanda z Paříže? Tomu „frantíkovi“ taky padala popularita tak dlouho, že byl rekordně nejméně oblíbeným prezidentem Francie v historii. Ale to už není pravda, dnes mu popularita prudce vzrostla, tak jako šel náklad žumpy z Paříže, co vydávala protináboženské karikatury. Porošenko taky za mrtvé z autobusu vypravil pochod: „My, jsme…“ Jenže ukrajinského řezníkovi nepomohla OBSE, ta naopak dokázala, že domobrana nezabíjela, ale že to byly ukrajinské nacistické složky pod velením z Kyjeva, tedy Porošenko nepřímo sám.