Knížepán je vůl a navíc degenerovaný

Představte si, že by k nám v rámci konce prosince a začátkem ledna promlouvali všichni neúspěšní kandidáti na prezidenta a to z celé historie České republiky. To bychom neslyšeli nic jiného nežli promluvy. Jenže máme tady jednu výjimku, my v ČR máme havloidního vola, který v míře své stupidnosti nedokáže prostě pochopit, že prezidentem není, že prostě prezidentem je někdo jiný. Ale knížecí degenerovanost asi taková má být, prostě otravovat a páchnout ve veřejném prostoru.

Oslům, kteří hýkají blahem, že degenerovaný milovník kurviček dnes „promlouval“, tedy spíše mektal jako koza, mohu vzkázat jen jedno: Jste ubozí! A pokud chcete duševně nemocní havloidi argumentovat tím, že prezident Václav Klaus měl příležitost rozhovoru k Novému roku, tak na to je odpověď jednoduchá, že by to snad i dement rovný voliči knížepána mohl pochopit.

Tak prvně: Současný prezident Miloš Zeman nechal Nový rok volný, prostě promlouval o sobě k národu na Štěpána, asi myslel, že si něco vykoleduje.

Pak za druhé: Havel byl kdysi, jak opustil úřad prezidenta, v televizi stále a stále něco komentoval a šířil své pomatené bludy jako by se nechumelilo. Pokud by nepošel, tak by své pomatenosti šířil dál.

A za třetí: Prezident Václav Klaus byl v prezidentském úřadu po dvě období. Navíc jméno Václava Klause je spojeno se státním svátkem, který se slaví právě první den v roce a to je vznik samostatné České republiky. Jako tehdejší premiér stál za vznikem samostatné republiky.

A navíc prezident Václav Klaus přijal pozvání TV PRIMA a jednalo se o rozhovor a nikoliv o nějaké promluvy. Ono rozdíl mezi vzdělaným prezidentem a nevzdělaným neúspěšným kandidátem je obrovský.

Nečekám, že to debilní havloidi pochopíte, protože pokud byste to pochopili, tak byste se museli se svého degenerovaného knížepána jen pozvracet, on je opravdu jen k poblití, když kydá hnůj ze své tlamy a cintá si u toho na vestu.

Zdroj ilustrace: www.petrstepanek.cz