Mačetový útok zlehčován u soudu psychologem a Samkovou

Mačetový útok v novoborské herně nebyl podle psycholožky plánovaný, ale byl způsobený hněvem. Nevím, jak může být něco neplánovaného, když z herny odešli právě pro zbraň, aby s ní mohli po návratu útočit a sekat do lidí. Tudíž tam byl úmysl plánovat. Je to klasická ukázka černého rasismu, ovšem tento asi zase nebude řádně potrestán, tak jako vždy.

Přístup justice je u tohoto případu velice svérázný, ale to není nic nového, když se jedná o české indiány. Vítkovská kauza byla mediálním tribunálem a lynčem, novoborská kauza je za zavřenými dveřmi. Proč? Podle Samkové, veliké bojovnice proti zdravému rozumu, z toho důvodu, že mezi útočníky jsou i mladiství a proto to zákon umožňuje.

Při krátké rekapitulaci zjistíme jedno, celý útok se semlel potom, co obsluha herny chtěla vidět občanské průkazy skupinky cikánů, kteří chtěli hrát v herně výherní automaty. Proto došlo k potyčce a cikáni byli údajně z herny vyhozeni, pak šli někam pro mačetu, kterou jeden ze svědků viděl, a posekali lidi v herně.

Co dělali mladiství v herně? Obsluha zakročila správně. Na tomto příkladu je zřejmé, že cikáni nejsou ochotni dodržovat základní principy. Velká část z nich nepracuje, je nevzdělaná, negramotná a společnosti nebezpečná. Nejen, že je živíme z velké části z našich veřejných peněz, ale když mají dodržovat pravidla, tak osočují všechny z rasismu, nebo Vás rovnou posekají mačetami.

Podle Samkové se zatím neprokázalo, že se útočilo mačetami, tak všem zakázala používat spojení mačetový útok. Asi si neuvědomuje jednu věc, pokud jeden člověk viděl mačetu, tak tam prostě byla a zlehčovat řeznický útok v Novém Boru je asi její hlavní náplni práce.

Je mačetový útok z Nového Boru ukázkou černého rasismu?

Zobraz výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...