Všecky si kúpím. Omotal si výrobce potravinového utrejchu pány kvality?

Roman Vaněk i Zdeněk Pohlreich se tváří, že propagují to nejkvalitnější z nejkvalitnějšího, ovšem každá sláva něco stojí. Sláva ta ďáblova kolegyně krade ideály a vize. Tak nyní mají Babiše.  „Pán kvality“ českých hospod na TV Prima v rámci PP (marketing typu Pay Placement) vaří z produktů Alberta, kdy i v reklamě zmíněného obchodního řetězce hraje sám sebe, navíc i přispívá do jejich magazínu o potravinách a kuchyni.

Roman Vaněk , Andy Babiš a Zdeněk Pohlreich | foto: facebook Andreje Babiše | Titulek: Poctiví kuchaři Roman Vaněk a Zdeněk Pohlreich – Oficiální fanklub se zajímají o poctivé tržby v restauracích.

Roman Vaněk , Andy Babiš a Zdeněk Pohlreich | foto: facebook Andreje Babiše | Titulek: Poctiví kuchaři Roman Vaněk a Zdeněk Pohlreich – Oficiální fanklub se zajímají o poctivé tržby v restauracích.

O kvalitě výrobků v řetězci Albert jsem už psal: Pozor nejezte to! Slabé povahy ani nečtěte! Když v supermarketu prodávají lejna balená jako vídeňské párky.

Fantomas českých hospod, či spíše klaun?

Ono dělat gastronomickou osvětu v reality show je skoro nemožné. Buď je to show, nebo je do vzdělávání. Do jedné kupy to nefunguje. Takže tady není moc co řešit a podle mne si i někteří hospodští Zdeňkův výprask zaslouží.

Prvně za to, že klidně exhibují svou neschopnost a zadruhé, že vůbec hospody vedou, když to neumí. A třetí skupina i proto, že si jej pozvou a pak se s ním hádají, když vědí jaký je.

O českých kuchařích jsem taky psal: Proč nepíšu recenze na restaurace? Protože se v nich povětšinou nedá žrát!Bude i pekelník na talíři?

A co pan Vaněk se svým Peklem na talíři? Asi to tak žhavé z jeho strany nebude, když z jedním pekelníků se fotí (viz. foto článku).

Právě Andy Bibiš je taky za velké množství Pekla na talíři zodpovědný, když šmakulády, jak pan Vaněk rád říká, hromadně vyrábí. Nebo peníze moc a vliv v rámci propagandy na EET pana Andyho zlomily oba?

Celebrita je snad schopna všeho

Špatné je když se celebrita vyjadřuje k politickým věcem, tím ukazuje,že může být i koupena. Protože k tomu celebrity převážně slouží. K propagandě.Na to v Hollywoodu přišli dávno, nebo proto byl Hollywood založen?