Rasistické chování revizorů v tramvaji. Kontrola jízdenek až vystoupí banda řvoucích cikánů

Musím předem konstatovat, že nejlepší příběhy člověk zažije tak nějak náhodou. Do tramvaje jen tak nelezu a z centra Ostravy jet na Hlavní nádraží, které je v Přívoze, části to města, které připomíná cikánský Bronx, je taky projev určité odvahy. Tato nedlouhá trasa má vždy podobný průběh, je plná cikánského obohacení naší společnosti. Co tam zažijete? Cikánský řev, ryk, hádky, kapsáře a vůbec „hezké“ projevy cikánského etnika.

Ovšem včera 13. prosince 2013 jsem zjistil nový poznatek. Revizoři, kteří provádějí kontroly jízdenek, jsou buď lenoši, nebo otevření rasisté. Původně jsem chtěl jet autem, ale měl jsem dobré místo k zaparkování a z Přívozu jsem se měl do centra ještě vracet, tak jsem zakoupil jízdenku a vlezl do tramvaje číslo 2. Ve voze bylo celkem plno, ale sedět se dalo. Navíc skupinka řvoucích cikánů nebyla nijak extrémně obtěžující, jen se hlasitě projevovali.

Jak se zbavit cikánských kapsářů z tramvaje? Efektivně, rychle a s humorem

Revizorů jsem si všiml ihned, jak nastoupili. Vždy se kamarádsky na zastávce baví a pak každý zaujme místo v jiné části vozu. Jsou velmi nenápadní. Bylo mi to však jedno, platnou jízdenku jsem měl, tak jsem se těšil na divadlo, které cikáni s revizory ztropí, pokud pojedou načerno.

Cikánský akvapark. Nechybí ani výkaly a odpadky. Podívejte se

A hádejte, co se stalo. Nestalo se vůbec nic. Až poslední cikáni z tramvaje vystoupili, tak se revizoři postavili a mezi zastávkou Náměstí Svatopluka Čecha a Hlavním nádražím započali revizi jízdních dokladů. Já přišel na řadu v čase 18:37 a byl jsem kontrolován revizorem se služebním číslem 570.

Ovšem jeden cestující se s nimi začal hádat, seděl naproti jednomu z revizorů. Začal jim vyčítat, že měli zkontrolovat i ty cikány, že určitě jeli načerno, což se nedá prokázat, protože je nikdo nekontroloval. To se na něj už vrhl i druhý revizor, že má držet hubu a předložit platný jízdní doklad.

Cikání napadli policisty a rasisticky na ně řvali. Co bude příště?

Naštvaný cestující se nedal, že když nekontrolovali cikány, tak jej kontrolovat taky nebudou. Revizoři si chtěli zavolat posily a muže na konečné nechtěli pustit z tramvaje, omezovali tak jeho osobní svobodu. Muž jim řekl, že doklad má, ale že jim jej neukáže. Nakonec vytáhl platný měsíčník, aby jej pustili a dále na něm nedělali tupou zvůli primitivů. Ihned jak jej propustili, běžel na služebnu Police ČR. Tam se mu určitě vysmáli, jelikož Police ČR cikánům pomáhá a chrání je, aby nás mohli vesele utlačovat.

Co k tomu dodat? Že pověřený pracovník Dopravního podniku města Ostravy se služebním číslem 570 a jeho kolega jsou pěkní gauneři. Rasisticky šikanují cestující, jelikož si podle rasy vybírají toho, koho chtějí kontrolovat. Vědí, že s cikány by se na konečné ještě hádali několik desítek minut, nebo by dostali přes ústa. Tak je raději nekontrolují.