A je to tady: Policie střílí na demonstracích proti migraci. Na hranicích se však migrantům nesmí zkřivit ani vlásek

V Nizozemí se sešli odpůrci migrantů, kteří je nechtějí ve svém městě. Emoce jsou vyhrocené. Berou útokem radnici, kde se mělo jednat o umístění krmníku pro migranty. Létají kameny do oken radnice. Policie střílí do vzduchu a policejní šéf nazývá občany zločinci a je mu jedno, že je živ z jejich daní.

Radek Velička - Založení Vlasteckého institutu 6. XII. 2015 | foto: facebook.com - foceno bez svolení fotografovaného

Radek Velička – Založení Vlasteckého institutu 6. XII. 2015 | foto: facebook.com – foceno bez svolení fotografovaného

Druhý obraz: Migranti berou útokem Evropskou unii a nelegálně, tedy zločinně překračují hranice, kdy tak narušují suverenitu členských zemí EU. V tom se migrační invazi nesmí bránit a migrantům nesmí být zkřiven ani vlásek na hlavě. Ještě je nakládají do vlaků či autobusů, krmí je, šatí je a starají se o ně, místo toho, aby je deportovali.

Obraz třetí: Ruské Su-24 má jen údajně a na 7 sekund narušit suverénní vzdušný prostor Turecka, které je členem Severoatlantické aliance (SA) a celé politické vedení EU tleská Turkům, kteří sestřelili ruský letoun a svým jednáním způsobili smrt pilota.

Použití stejné logiky: Pokud politické vedení EU neodsoudilo turecký sestřel letounu, který narušil hranice Turecka, ač tomu tak ani nebylo, tak by stejné vedení mělo požadovat použití stejných adekvátních prostředků proti migrantům, jelikož dělají to stejné. Kolikrát pohraniční stráže zemí EU, které jsou také členy SA vystřelilo na migranta? Ani jednou.

Ovšem na demonstracích proti migrantům se už střílí. Zatím jen do vzduchu. Kdy bude v Evropě první odpůrce přijímání migrantů zastřelen? Je to jen otázka času? A co s takovými zločineckými vládami v EU? Revoluce?