Ostnatý drát a plot na hranicích s Německem a Rakouskem je po včerejšku aktuálnější. Více, než si myslíte

Balkánská stezka pro vetřelce je hermeticky uzavřena na hranici Srbska a Maďarska, tam neproklouzne ani jeden přivandrovalec, aby nebyl odchycen. Bulhaři mají s Osmany své zkušenosti, když byli jimi okupování po staletí, tak vystavěli plot na turecké hranici již před třemi lety. Z východu, tedy zatím dobré.

Ilustrační snímek

Po tom ovšem, co vše se děje na západě a jihu od naši hranic, bychom měli mít obavy, že vetřelci přitáhnou právě z Německa a Rakouska. Zatím to vypadá, že falšováním voleb v Rakousku, se drží u moci, zuby nehty, zločinci, kteří přivandrovalé parazity vykrmují sociálním systémem a v Německu lži Merkel o tom, že ty parazity nepozvala, zabírají. Zatím.

Ovšem co se stane, až se Germáni v Rakousku a Německu probudí? A řeknou dost. My je už vyživovat nebudeme? Na západ je asi nepoženou, jelikož by jim Francie dala pěkně po tlamě, jelikož tam v té době bude vládnout buď gaullistická prezidentka Marine Le Pen nebo neogaullistický prezident François Fillon. Takže se je pokusí vyhnat na východ od svých hranic.

Němci v tom praxi mají z minulého století, kdy určité etnikum nakládali do vlaků a vozili na jedno místo na „Východě“, kde stoupal pak k oblakům smutný dým, jako důkaz německých zločinů. Nesmíme jim něco podobného dovolit, aby zase své problémy řešili na našem slovanském území. Minimálně tím, že by nám je sem vyhnali. Proto je třeba mít na hranicích, s Německem a Rakouskem, opravdu pořádný plot, aby se k nám nedostali.