Jsme jen okupovaný protektorát? Dostane protektor SS ve Washingtonu přes tlamu, že neuhlídal v ČR Fajáda? Už sral atomové hřiby

„Jsme šokováni rozhodnutím české vlády propustit Alího Fajáda a Chalída El Marábího. Tito muži čelí u amerického federálního soudu obžalobě z přípravy vražd zaměstnanců americké vlády, dále z pokusu získat, přepravit a použít protiletadlové střely a z pokusu poskytnout materiální podporu teroristické organizaci,“ opakovala svou báchorku americká ambasáda.

Andrew Schapiro

Andrew Schapiro

„Pražský vrchní soud se jejich případem zabýval a souhlasil s tím, že mohou být vydáni do Spojených států. Neexistuje žádné ospravedlnění toho, že tyto nebezpečné osoby byly propuštěny. Vážně tím utrpí spolupráce orgánů činných v trestním řízení našich dvou zemí a pouze to povzbudí zločinecké skupiny a teroristy po celém světě,“ zaznělo z americké ambasády.

Je váženě nutné, aby imbecilní Američané hráli toto divadlo? Nebo nebyli Slávkem Sobotokou a Robertem Pelikánem informovaní, že budou dva uvedení vyměnění za pět unesených Čechů v Libanonu? Nebo jaké konzultace nedávno probíhaly na úrovni protektor SS v České republice Andrew Schapiro a Slávek Sobotka, Robert Pelikán – separátně? Nebo jim to zakázal a oni si udělali své?

To snad ne, vždy je Slávek je z Američanů posraný až za ušima. Či snad za tím stojí Petr Pelikán, který je v islámském světě uznáván jako výtečný arabista? Vzepřel se ministr Pelikán Sobotkovi a Schapirowi? Jednal o tom Pelikán se Andrejem Babišem, aby ten mohl informovat své řídící důstojníky amerických tajných služeb? Bude Schapiro odvolán, jelikož nesnáší Miloše Zemana a Zeman bude Američany tolerován, jen proto, aby se agent Babiš stal premiérem?

Nevíme otázek je to moc, ale to co americká propaganda vypouští, nejsou větry, ale sprosté lži. Schapiro musel byl informován a pokud je překvapen, tak s ním už americké tajné služby na pozici protektora SS v Praze dlouho nepočítají.