Pokud nesmí Zeman do Moskvy, tak pak nesmí žádný politik do Bruselu a Washingtonu

Nejčastějším argumentem zakazovačů cesty Miloše Zemana na oslavu 70. výročí konce druhé světové války a porážky nacismu v Evropě se kupodivu stal výrok německé vůdkyně 21. století Angely Merkel: “Nebudu se na Rudém náměstí dívat na tanky okupující Krym.” Ovšem kritici by druhým dechem měli dodávat, že Merkel uctí památku padlých sovětských vojáků 10. května, kdy po bohu Vladimira Vladimiroviče Putina plánuje zúčastnit se piety u Hrobu neznámého vojína v Moskvě.

Zeman jmenoval vládu

Miloš Zeman

Z hlediska Angely Merkel se jedná o čistě propagandistický krok. Dnes je Německo stejně jako za druhé světové války v pozici proti Rusku, ale dodnes jeho historická paměť nese, jaké to je být agresorem proti medvědovi z tajgy. To si váleční štváči z Pentagonu neuvědomují. Spojené státy prvně vřele podporovaly Hitlera a pokud by Churchill tak dlouho neapeloval, tak by se Amerika snad ani do války proti nacistům nezapojila. Tehdejšímu vedení se dozajista líbilo, jak Hitler na východní frontě oslabuje komunistického diktátora Stalina.

A aby tvrzení kritiků cesty Miloše Zemana do Moskvy dne 9. května bylo úplné, tak by měli spíše tvrdit: “Miloš Zeman nesmí jet do Moskvy obdivovat vojenskou techniku země, která touto technikou okupuje Krym, tak jako žádný politik nesmí nikdy už jezdit do Bruselu a Washingtonu, jelikož právě v těchto městech sídlí velení Severoatlantické aliance a potažmo Pentagon, jehož vojenská technika způsobila vraždění Srbů v Jugoslávii a podílí se na okupaci srbského Kosova a Metochie.”

Ale to oni jednohlasně nedodávají, proto šíří jen propagandu, lži a nenávist. Také to vesměs jsou havloidé, kteří se rozhodli, že jejich zvrácená a deviantní idea bezbřehého liberalismu zvítězí nad boží pravdou a láskou, za pomocí lží a nenávisti. Šíří “jako dobro”, ale oni šíří zlo a zkázu, tedy učení Satanovo.