GLOSA: Karel spal, pak na volby sral a předem to raději vzdal

Schwarzenberg je senilní knížecí degenerát, který ochotně poslouží jako maskot komukoliv, kdo jej o tom náležitě přesvědčí, či mu nabídne protihodnotu. Tu pomohl Kalouskovi založit stranu, posadit se s ním do vlády, která je oblíbená asi jako vláda protektorátní. Tady zase pomůže kulturní frontě a českým pravdoláskařským fašistům, aby se zviditelnili a oni jej v podpoře spřátelených médií, těch je většina u nás, tlačí ve volbách do bran Hradu. A že je starý chudák, tak je ještě arogantní, sprostý a nerudný. Navíc úplně hloupý, když neví, jak se volí. Blbec nedokáže zvolit ani sám sebe, tak jak chce být prezidentem.

Každý retardovaný idiot by snad zvládl kus papíru, volební lístek, strčit do volební obálky a to celé hodit do piksly, volební urny. Karel Schwarzenberg tuto prkotinu nezvládl, tak jak chce zvládat zbytek. Ale jej zajímají jiné věci, jeho kamarád Heger nějak prosadil, že VZP bude proplácet inkontinenční pomůcky a to je pro něj důležité. Nějaké volby, to je pro něj prd. Pro něj je budoucnost jasná, chrápat celé dny v komnatách Hradu a být pěkně přebalený v suchých plenkách. Takové štěstí Franz Josef neměl. Ten pravidelně Zámek ve Vídni každé ráno celý posral a pochcal. Máme štěstí, že už je 21. Století a Hrad nebude prezidentskými výkaly znečištěn.

Karlova neplatná volba je jasný signál jeho voličům, jak jej správně volit, že si to rozmyslel a na Hrad již nechce, že přeci takových pamětihodností má v rodině více a že by raději užíval poklidného stáří, sral a chcal do plen někde v soukromí?

Poznámka autora: Slovník byl záměrně zvolen jadrný, jelikož Karel Schwarzenberg se rád sám tak jadrně vyjadřuje a jeho společníci jsou někdy i vulgárnější – Miroslav Kalousek, Pavel Landovský, Martin Jirous a další. Takový slovník nejlépe vykresluje osobu Schwarzenberga.