Krvavý parlament je nový český film, ve kterém odborníci a laici rozebírají možnost, že by český parlament byl vystřílen do posledního poslance

V těchto dnech spatřil světlo světa nový český film Alexandra Vojty o filmu Krvavý parlament, ve kterém se laici, ale i odborníci z bezpečnostních orgánů, psychiatr, filozof a třeba i politolog, zamýšlejí nad otázkou zda by mohl být takový film, ve kterém bude parlament vystřílen, vůbec natočen.

Krvavý parlament

Aktéři filmu, kteří jsou režisérem zpovídání, se vyjadřují k otázkám, či je vůbec možná představa, že by se v Česku našla skupina osob, která by daný čin mohl vůbec plánovat, či je to vůbec možné, aby Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky byla vystřílena do jediného poslance.

Film sledujte ZDE.

Je řešením i vyvraždění parlamentu a zabití všech poslanců? Byli by takoví jedinci teroristé nebo osvoboditelé? Co na to odborníci i laici? Podívejte se na nový film, který je sondou i do Vaší duše. Kolikrát jste si v duchu řekli, že byste je rádi viděli válet se v krvi? Je takový akt v Česku možný?

Nový film Alexandra Vojty o filmu Krvavý parlament v kinech dozajista asi neuvidíte, ale pokud chcete vědět k čemu jeho aktéři dospěli, tak se na něj můžete shlédnout na webu www.krvavyparlament.cz, kde je celý film k dispozici.