Žihadlo k rychlému úprku pro Kalouska a Schwarzenberga

Kalousek a Schwarzenberg si co nevidět sednou do poslaneckých lavic a budou z nich „jen řadoví“ poslanci. Lepší pozdě, nežli později. Tyto dvě politické zrůdy zapáchaly ve vrcholných politických funkcích přesčas. V naší moderní historii nebylo snad větších škůdců, nežli tito dva. Kalousek totálně destabilizoval naší ekonomiku, svými chemickými pokusy. A o jeho jiných aktivitách, kterými spíše pomáhal sám sobě, si cvrlikají i vrabci na střechách Ministerstva financí.

Druhý zlořád, věčně slintající a spící hnus na dvou nohách z rodu Schwarzenbergů zase totálně zničil naší zahraniční politiku a ekonomickou diplomacii jako celek. Jeho působením v zahraničí našemu průmyslu vznikly miliardové škody, proto pokud se Zemanovi nepodařilo nic jiného, tak zaříznutí těchto dvou vepřů je jeho celoživotní úspěch. Je jedno jaký k tomu měl motiv. Ono třeba v alkoholovém opojení ani nevěděl, co dělá a to byl opojen navíc ještě mocí. Ovšem na tak nestřízlivého, dobrá práce.

Schwarzenberg by se, po složení poslaneckého mandátu a rozpuštění TOP 09, měl vrátit tam, kam patří, pěkně daleko za hranice, aby českému národu nemohl více již škodit. A Kalousek by měl mít tolik rozumu, aby si vyzvedl někde z vojenského skladu jeden padák, který nakoupil na Ministerstvu obrany. Předražený a nefunkční. Pokud by jej ovšem využil při seskoku z několika set metrové výšky z letadla, tak by se tato investice daňovým poplatníkům několikanásobně vrátila.