Nehledali vlky, tak je nenašli: Šíření propagandy nic neděláním, to je český sračkometář v novinách hlavního proudu

Když Českem projížděli američtí dragouni, tak obrněnce, kteří byli ozbrojeni, jako by jeli do války, nebo prchali z války, chránila policie a špalíry vylízaných tupých hlav je vítaly. Organizovala to média: Kdo nebude mávat mávátkem je špatný. Ti nejlepší se budou s okupanty v obětí. Pak ruští motorkáři řekli, že přes Evropu pojedou do Berlína  pokloní se padlým předkům. To pak byla jiná mela. Zákaz vstupu do Unie, mediální pronásledování a očerňování a zatajování skutečností, kde byli, aby lidé náhodou neviděli, že jsou to slušní lidé a média lhala.

Ruští motorkáři v Hrabyni

Ruští motorkáři v Hrabyni

Včera 30. 4. 2015 měl být den, kdy se členové Nočních vlků měli objevit v České republice. Na oficiální oslavy se Slávkem Sobotkou, Mirkem Novákem a jinými soc.dem pošuky v Ostravě je nikdo nezval, tak tam nikdo nedorazil, ač většina médií čekala právě tam.

Noční vlci se poklonili památce padlých rudoarmějců v Hrabyni

Byli líní si sehnat informace, tak vyprděli jen takové titulky ke článkům, kde přežvykovali lejna jako prázdnou slámu: Pronikli jsme do EU, tvrdí Noční vlci a chystají oslavy v Ostravě (iDěs); Noční vlci jsou v Česku. V Ostravě prý oslavují osvobození města(lidovky); Noční vlci prý v Ostravě oslavují výročí osvobození města (ČTK); Noční vlci jsou už prý v Ostravě. V sobotu mají přijet do Brna (deník); Noční vlci v Ostravě? Podle všeho ne (ČT24); Honorární konzul Ruské federace odmítl, že se Noční vlci účastní oslav osvobození v Ostravě (ČRo).

Lenoši sedí na zadnici a pak píšou nesmysly z redakcí

Tak a nyní rozkryjeme imbecilitu českých novinářů, kteří jako poslušní pejskové šíří propagandu, kterou jim vláda nadiktuje, tak zase poslušně poskakuje jak Brusel píská, a Brusel to je převodní páka pro zájmy říše zla a smrti Spojených států (SS): Novináři čekali v Ostravě, ač veškeré informace byly takové, že v Polsku byl jen jeden Noční vlk, který tam dojel z České republiky. Tudíž bylo asi jasné, že na velkou oslavu nedorazí nikdo, navíc když je nikdo nepozval.

Kdo chce informace sežene a reportáž udělá

Noční vlk a český biker v Hrabyni

Noční vlk a český biker v Hrabyni

Další místem zastavení měl být Památní Ostravské operace v Hrabyni, kde měli údajně dorazit 29. 4. 2015, což byl termín vypuštěn fízly a tajnými agenty Policie, jelikož ten den na Památníku byli jen fízlové. A zkoumali, kdo dorazí. Nedorazil nikdo, jelikož kdo chtěl, tak měl informace od zdrojů blízkým Nočním vlkům a ne od nějakých fízlů.

Kdopak by se vlků bál? Zaměstnanci památníku v Hrabyni přivítali také Noční vlky

Od Nočních vlků byly informace jasné: 30. 4. 2015 cca kolem 16:00 bude někdo od nás v Hrabyni. Informaci jsme v naší redakci ověřili a zněla důvěryhodné na 50% a to stojí na místo vyjet.

Noční vlci v Maďarsku položil věnec k pomníku sovětských vojáků

Ve 13:00 anonymní zdroj upřesnil čas na 15:00, jelikož prý kluci nechtějí velkou publicitu. A taky se tak stalo, krátce po 15:00 hodině v Hrabyni se objevili čtyři rusové v kožených vestách Nočních vlků a šli se poklonit padlým předkům. Informaci jsem předal ještě kolegům z Parlamentních Listů. To proto, aby se tam nenudil, ve dvou to utíká rychleji.

Nakonec dorazil i Deník, ale to už bylo po všem

Nakonec po 16:00 hodině dorazili i ty největší pracovité myšky médií hlavního proudu a to byl někdo z Deníku, ale přijel pozdě Noční vlci se už s lidmi, co je vítali loučili a odcházeli. Takže, aby se je nemohli v Brně přivítat, tak Vám raději nic neřeknou, kde budou či nebudou, ale podle nás by měli být vlci v Brně údajně 2. 5. 2015 ve 14:00 na Vinohradech. Informace stejně validní, jako ta o Hrabyni, tak uvidíte Brňané.