Česká delegace byla přijata jako jedna z nejdůležitějších na pohřbu „Krále Izraele.“ Cenzorská ČT o tom mlčí

Premier Netanyahu přivítal na pohřbu generála Sharona naší delegaci jako druhou nejvýznamnější, hned po americkém viceprezidentu Bidenovi. (Komunistický rasistický islamista B. Hussein Obama se ani neobtěžoval, pozn. RV.) Zdůraznil dále v projevu Mnichovskou dohodu a nutnost bránit demokracii. Varoval před izolací Izraele. Z jeho projevu jasně vyplývá vztah Izraele k České republice, kterou Izrael považuje za jednoho z nejdůležitějších spojenců, tolik krátce Tomáš Haas na svém facebookovém profilu, který organizoval pietní akci na svém k vyjádření kondolencí Státu Izrael formou e-mailu.

Co je to za odporné cenzorské zrůdy v České televizi, které tuto informaci pokrytecky zatajily našemu národu? Ptám se já. Takové lživé a falešné zpravodajství si platíme televizní daní? Jinak se ten poplatek nazvat ani nedá. Je to zrůdná a odporná cenzura, hodná komunistickým a totalitním režimům.

Od rána do včera se v rámci ČT jen lže a komunistické pako v roli generálního ředitele se směje a kyne jako vepř u korýtka z našich peněz. Kdy národ povstane a probere se z toho, že je ohlupován mluvícími hlavami, které ve svých hlavách nemají více jak kobylí lejno. Nebýt ČT, tak většina novinářů, která tam působí, nebude způsobilá ani k tomu, aby mohla slepé koně vodit chcát!

Česká televize není nic více nežli jen žumpa, která hloupého Čecha chce mít v rámci politické korektnosti diktované Evropskou unií ještě hloupějšího, nežli je. Soukromé TV, nechť si informují, jak chtějí, na ně se dívat nemusíme. Na veřejnoprávní stoku ČT se sice taky dívat nemusíme, ale pod pohrůžkou ten zvracený cirkus úchylů na Kavčích horách platit musíme. Zrušit ČT a v dražbě ji po částech rozprodat a ty zrůdy ze zpravodajství ČT vyhodit na dlažbu.